טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סינון וטיהור מים
  6. /
  7. אוסמוזה הפוכה

חיפוש :

אוסמוזה הפוכה

הכול מסכימים כי מערכת אוסמוזה הפוכה היא השיטה באמצעותה תקבלו את המים הנקיים ביותר. המים עוברים סינון קפדני ומגיעים אליכם ללא זכר של אבנית, חול, חלודה, כספית או חיידקים. השימוש במערכות אוסמוזה הפוכה נפוץ בבתים פרטיים, בבתי עסק ובתעשייה. מערכות אוסמוזה הפוכה משמשות לניקוי מים במפעלים לשתייה קלה ושאר מפעלי מזון.

מים נקיים לשתייה הם צורך בסיסי בעבור אורח חיים בריא. לצערנו, גם בעולם המערבי ישנם אזורים בהם המים המיועדים לשתייה כוללים חיידקים וחומרים לא טובים. התקנה של מסנני מים ביתיים מצליחה להסיר את הלכלוך הגס הנמצא בתוך המים אך לא את כל הגורמים המזהמים. אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם את המים הנקיים ביותר, מערכת אוסמוזה הפוכה היא הדרך היחידה בה תוכלו להיות בטוחים שאתם שותים מים נטולי חיידקים, ריחות, טעמים לא טובים וגורמים מזיקים.

כיצד פועלת מערכת אוסמוזה הפוכה?

טכניקת ניקוי המים מתבססת על העברת מים בלחץ דרך מסנן קפדני מבוסס חומר פולימרי. התוצאה הסופית היא מים טהורים ונקיים ברמה גבוהה מאוד. המים כה נקיים  וצלולים עד כי חלק מהמינרלים הטבעיים הנמצאים במים מנוקים גם כן. מערכת האוסמוזה כוללת כמה שלבים של ניקוי מים מבוססים שימוש בכמה פילטרים וכמה שיטות ניקוי מים.

המערכת אותה מתקינים מתחת לכיור מסוגלת לסנן מתוך המים מתכות, בקטריות, אמוניה, כימיקלים, שפכים וחומרי הדברה. המים מסוננים דרך ממברנה בצפיפות של 0.001 מיקרון. אחת לשנה יש לבצע החלפת סננים במערכת לשמירה על איכות המים. שימוש במים הנקיים יבוא לידי ביטוי בקומקום חשמלי נקי מאבנית, טעמים טובים של המים, העדר ריחות לא נעימים במי השתייה.

איך מזמינים?

את מערכת האוסמוזה ההפוכה תוכלו לרכוש ולהתקין בבית תוך פנייה אל החברות המתמחות בתחום. חברת פילטר בר מתמחה בפתרונות מים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. לפרטים נוספים על מערכות האוסמוזה ושאר פתרונות מים או אביזרים למתקני מים צרו קשר עם נציגי פילטר בר. ישנה אפשרות לרכישת מערכת אוסמוזה ללא צורך בחיבור חשמל. אל כל מערכת מצטרפת תעודת אחריות מלאה של שנה.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all