שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


שיטות סינון מים שחשוב להכיר

בישראל פועלות כמה חברות המציעות פתרונות מים מסוננים ובריאים לשתייה. כל חברה טוענת שהמוצרים שלה הם הטובים ביותר. בהעדר ידע מקצועי הלקוחות מוצאים עצמם מבולבלים אל מול הדגמים השונים ללא יכולת לבצע בחירה חכמה של המכשיר המתאים להם ביותר.

מתקני סינון מים הם הבחירה של הצרכנים בישראל. הצרכן הישראלי מעדיף ובצדק לסנן את מי השתייה על פני רכישת מכלים של מים מינרלים באופן קבוע. מתקני מים עם מסננים מותקנים היום בבתים רבים, מוסדות ועסקים.

איך מסננים את המים?

מלאכת הסינון מתבצעת באמצעות פילטרים הלוכדים בתוכם את הלכלוך והחומרים הלא טובים שיש בתוך המים. ככל שהפילטרים טובים יותר כך המים שתקבלו יהיו נקיים ובריאים יותר. עקב הצטברות של לכלוך על הפילטרים יש להחליף אותם אחת למספר חודשים בהתאם להנחיה של היצרן.

האחריות להחליף את הפילטרים במועד מוטלת על הלקוח. ללא החלפה של פילטרים איכות המים אינה נשמרת לאורך זמן. גם האחריות לבחירת מתקן סינון מים עם פילטרים איכותיים המספקים את המים הבריאים ביותר מוטלת על הלקוח. הדרך לבחור נכון מתחילה בבחירה בחברה מקצועית ואמינה כמו חברת פילטר בר. הרמה הגבוהה של המקצועיות באה לידי ביטוי במתקני סינון איכותיים המספקים מים נקיים, בריאים וטעימים.

סינון מים מכני

טכניקת סינון פשוטה המסירה מתוך המים חלקיקים של לכלוך בגודל זעיר. המים עוברים דרך המסנן בעוד חלקיקי הלכלוך נותרים בתוכו והמים שעוברים נותרים נקיים יותר. הבעייתיות בסוג כזה של מסננים הוא הגורמים המזהמים אותם המסננים אינם מצליחים להרחיק מהמים. שיטת סינון זו מתאימה לשימוש יחד עם שיטות נוספות או במקרים בהם יש לסנן מתוך המים חלקיקים גדולים של לכלוך.

סינון מים עם מסנן פחם

הפחם ידוע כחומר בעל כושר ספיגה טוב. יש לו את היכולת לספוח אליו חומרים לא טובים הנמצאים במים, ריחות וטעמים לא טובים. שימוש בפחם נפוץ מאוד בקרב מערכות סינון מים בישראל ובעולם כולו. חלק מהחברות בוחרות לעשות שימוש בכמה מסנני פחם יחד במכשיר או במסנן פחם יחד עם שיטות סינון נוספות.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים