טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קולרים
  6. /
  7. קולר מים למוסדות

קולר מים למוסדות

מחפשים את הדרך לספק פתרון שתיית מים קרים לקהל גדול של עובדים ולקוחות? שילוב של מתקן מים בשטח המוסד הוא צעד הכרחי. חברת פילטר בר תסייע לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות תוך בחירה בפתרון המים המתאים ביותר למוסדות. כאן תוכלו לקבל טיפים שימושיים לבחירה נכונה, בריאה וגם חסכונית.

קולר מים למוסדות עם מסננים

המים בישראל אינם תמיד נקיים ובריאים לשתייה. פעמים רבות אנו נתקלים במים עם חלודה, חול וטעמים לא טובים. אך רגע לפני שאתם ממהרים להרים ידיים ולהזמין מתקני מים יקרים מבוססים מכלי מים מינרליים, חשוב שתדעו שישנו פתרון טוב יותר. קולר מים למוסדות עם מערכת סינון מים פנימית תסלק מהמים את הלכלוך ותספק לכם כמות גדולה של מים קרים ונקיים לשתייה.

מתקן מים שמסוגל לעמוד בעומס

אם במשרדים קטנים מתקן בר מים קטן יוכל לספק את צורכי המשרד, כאשר מדובר במוסדות הדרישה היא אחרת. עליכם לבחור מתקן מים שמסוגל לספק לעתים גם 100 כוסות מים בשעה. מתקן המים היחיד המסוגל לספק כזו כמות של מים ללא כל קושי וללא הפסקות עבודה עד למילוי המכלים הוא קולר מים למוסדות. מזה שנים רבות משמשים קולרים פתרון מי שתייה ראשי במוסדות ואתרי נופש.

מתקן איכותי נטול תקלות

על מנת ליהנות ממתקן המים בו בחרתם בראש שקט כדאי לבחור מראש במתקן עמיד, נוח לשימוש ונטול תקלות. קולרים של מים מבוססים על מערכת הפעלה פשוטה ויעילה. התקלות בקולרים מעטות ופשוטות לתיקון. כל עוד תקפידו לעשות שימוש נאות במתקן המים ולבצע את טיפולי התחזוקה המומלצים על ידי היצרן, תוכלו ליהנות ממים קרים לשתייה למשך כמה שנים.

כמה חשמל צורך המתקן?

מתקני של מים (בעיקר מתקנים המספקים מים רותחים) צורכים כמות משמעותית של חשמל. על מנת שלא תהיו מופתעים מחשבון חשמל גבוה כדאי לברר מראש מהי צריכת החשמל של המתקן וכיצד אפשר לחסוך. הבחירה החסכונית תהיה מתקן מים עם צריכת חשמל מינימלית ואפשרות להפסקת צריכת חשמל בשעות בהן המתקן אינו נמצא בשימוש כלל או נמצא בשימוש מועט (שעות הלילה).

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים