שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


פילטר מים כי הגיע הזמן לשתות מים נקיים

מעת לעת מתפרסמות הנחיות מצד הרשויות המקומיות או משרדים ממשלתיים המנחות תושבי אזור מסוים להרתיח את מי השתייה. בשאר הזמן רשות המים מגדירה את המים בברזים כראויים לשתייה. למרות זאת, רבים מתושבי ישראל עם דגש על אזור המרכז בוחרים לבצע סינון קבוע של מי השתייה שלהם.

התקנה של פילטר מים בברז המטבח היא הדרך בה תוכלו להבטיח לעצמכם מים נקיים ובריאים לשתייה. הפילטרים מרחיקים מהמים חול, לכלוך, חלודה וחומרים מזהמים. בעזרת הפילטרים המים הופכים הרבה יותר ראויים לשתייה, טעימים, צלולים ובריאים.

מה מזהם את מי השתייה שלנו?

חדירה של שפכים, דשן כימי, ביוב, חול וחיידקים אל מי התהום ואל מערכת המוביל הארצי גורמת לכך שמי השתייה שלנו יהיו בחלקם לא ראויים לשתייה. אם לא דיי בכך, חודרת אל המים גם החלודה שנמצאת בצינורות הישנים והופכת אותם מזוהמים ולא טעימים לשתייה כלל.

כיצד פותרים את הבעיה?

קיימים היום בישראל כמה פתרונות של סינון וניקוי מים לשתייה. תוך פנייה אל חברת פילטר בר שמציעה פתרונות מים נקיים לשתייה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, תוכלו למצוא את פתרון המים המתאים לכם ביותר. טכניקות טיהור וסינון המים פועלות על בסיס פילטר מים עשוי פחם, סננים מכאניים ותהליכי אוסמוזה הפוכה. על מנת לקבל את המים הבריאים והטעימים ביותר בוחרות רוב החברות לעשות שימוש בכמה טכניקות סינון מים יחד.

התקנת פילטר מים למי השתייה

המקום בו רוב האנשים בוחרים להתקין פילטר מים הוא ברז המטבח. את הפילטר הם מתקינים מתחת לכיור כך שאינו תופס מקום. התקנת הפילטר מבטיחה סינון יעיל של המים בברז המטבח תוך אספקת לא מוגבלת של מים מסוננים ובריאים. לאחר הסינון המים משמשים לשתייה, בישול, שטיפת פירות/ירקות וכל שימוש אחר שלכם.

ישנה אפשרות של התקנת פילטר מים עם מערכת טיהור מים בברז המים הראשי של הבית. משמעות הדבר היא סינון של כל המים בהם נעשה שימוש בבית. סינון כזה חיוני במקרים בהם ישנה רמה גבוהה של אבנית, חלודה או מים מלוכלכים במיוחד. ניקוי האבנית מתוך המים מונע את הנזקים הנגרמים לצנרת ולמכשירי החשמל שלכם עקב הצטברות אבנית. בהעדר אבנית המדיח, מכונת הכביסה והקומקום החשמלי יצרכו כ-15% פחות חשמל

.
לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים