שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

פילטר מים

פילטר מים קונים רק בפילטר בר!
בעלי מוניטין וניסיון רב בפתרונות לטיהור והשבחת מים.
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. קטלוג מוצרים
  3. /
  4. פילטר מים
בית ממברנה

בית ממברנה

מחיר: 355
מחיר באתר: 155
ELKA2 CM-12

ELKA2 CM-12

מחיר: 350
מחיר באתר: 250
1000 ELKA-CLS

1000 ELKA-CLS

מחיר: 400
מחיר באתר: 350
ELKA2 CLS-100

ELKA2 CLS-100

מחיר: 350
מחיר באתר: 250

שתיית מים חיונית לשמירה על בריאות הגוף כאשר ההמלצה היא על שתייה מרובה בכל גיל, בכל מזג אוויר ובכל מקום. ישנם אזורים רבים בארץ בהם מי השתייה שבברזים אינם טעימים ומלווים בריחות לא נעימים. אם גם אצלכם בבית או במקום העבודה המים בברז אינם מתאימים לשתייה – הגיע הזמן לפתור את הבעיה עם פילטר מים איכותי. מחקרים מגלים שמתקני מים חדישים ונוחים לשימוש שמספקים מים קרים, נקיים וטעימים מעודדים שתייה מרובה ותורמים כך לבריאות הגוף והנפש.

למה חשוב לסנן את מי השתייה?

המים בברזים סופחים בדרכם אליכם חלודה, חול, חיידקים, בקטריות וגורמים מזהמים נוספים. כמו רבים אחרים גם אתם אנכם מעוניינים להכניס לגופכם רעלים וחיידקים עם כל לגימת מים. אם כך, אתם זקוקים למתקן סינון מים עם פילטר איכותי. מתקני סינון מים אפשר וכדאי להתקין בכל מטבח בבית ובבית העסק. הסינון מתבצע באמצעות פילטר מים איכותי ותקני שמרחיק מהמים את הגורמים המזיקים ומזרים אליכם מים נקיים, טעימים ובריאים לשתייה.

סינון של מי השתייה חיוני לשמירה על הבריאות ועידוד שתייה מרובה. כאשר ישנה כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים וטעימים לשתייה הילדים שלכם ישתו הרבה יותר ויפתחו הרגלים בריאים. התקנת פילטר מים במקום העבודה תשפר את איכות מי השתייה ואת סביבת העבודה. כהורים וכמעסיקים יש לנו מחויבות לספק מי שתייה בריאים וטעימים.

איך מנקים מי שתייה?

על מנת להבטיח שמי השתייה שלכם נקיים ובריאים כדאי להעביר אותם דרך פילטר מסנן. אם תבדקו את פילטר המים לאחר שבוע של שימוש תגלו שהצטברה עליו כמות גדולה של לכלוך. את כל הלכלוך הזה הפילטר הרחיק מהמים שאתם שותים בכל יום. סינון המים מתאפשר באמצעות הזרמת המים דרך הפילטר כך שחלק ניכר מהגורמים המזהמים נשאר בתוך הפילטר ולא זורם אל כוס המים שלנו. האחריות לנקות את המים היא של הפילטר בעוד אתם אחראים לבחור נכון בפילטר איכותי שתואם את מתקן המים. על פילטר מים להיות כמה שיותר איכותי, כמה שיותר עמיד (מחזיק מעמד לפחות חודשיים) ולא יקר מידי.

logo בניית אתרים