טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בר מים
  6. /
  7. מתקני מים

מתקני מים

חברות שעוסקות בשיווק מתקני מים מציעות מבחר מתקנים חדישים, משוכללים יותר או פחות, מעוצבים ואיכותיים.
כל עוד ביצעתם את הרכישה אל מול חברה אמינה ומובילה בתחומה תוכלו להיות רגועים בידיעה שקבלתם תמורה מלאה בעד כספכם, תעודת אחריות וכתובת לפנות אליה במקרה של בעיה. 

המטרה לשמה אנו בוחנים כעת מתקני מים ומתכננים לרכוש אחד היא מים טעימים, בריאים ונקיים ללא הגבלה.
מתקני מים ביתיים מספקים כמות לא מוגבלת של מים ללא צורך בסחיבת שישיות מים מינרליים. קניית המתקן חוסכת לכם לא מעט כסף בטווח הארוך.
שימוש במתקן סינון מים ביתי יהיה זול יותר בהשוואה לעלויות של בקבוקי מים מינרליים. 

איך בוחרים נכון מתקן מים?

על מנת לבחור נכון עליכם לדעת להבדיל בין מתקני מים שמבוססים על מכלי מים מינרליים לבין מתקני סינון. לאחר תקופה בה מתקני מים מינרליים הובילו את השוק חל מהפך ומתקני הסינון החלו מחליפים אותם בהצלחה. מכשירי סינון מים חדשים מספקים כמות לא מוגבלת של מים נקיים יחד עם מתקן בר מים מעוצב ומודרני. ברי המים החדשים מוצבים על השיש במטבח או על הדלפק במשרד ומספקים מים צוננים לשתייה ומים רותחים להכנת משקאות קפה ותה. 

המתקנים החדשים איכותיים, נוחים לשימוש ובריאים. תהליכי סינון וטיהור מרחיקים מהמים ריחות לא נעימים, חול, חלודה, בקטריות ושאר גורמים מזהמים. קיימות כמה טכניקות סינון כך שעליכם לבדוק באיזו שיטת סינון פועל כל מתקן. 


שיטות סינון של מתקני מים

המסננים הנפוצים ביותר במתקני מים הם מסנני פחם שמסוגלים לספוח כלור ולסנן מהמים חומרים אורגניים. שיטת סינון נוספת היא שיטת הסינון המכנית שמרחיקה מהמים חלקיקים של לכלוך. תהליך סינון מים נוסף שכדאי להכיר הוא הליך אוסמוזה הפוכה שנחשב למתקדם ביותר. מתקני מים שמבוססים על טכניקת אוסמוזה הפוכה מצליחים לטהר את המים בצורה הטובה ביותר מחיידקים ונגיפים. 

איזו תעודת אחריות מקבלים? 

פרמטר חשוב נוסף בבחינת מתקני מים הוא היקף האחריות של היצרן. ישנם ספקים שמציעים שנת אחריות אחת בעוד אחרים מציעים תקופת אחריות ארוכה יותר.
כדאי לברר אלו תיקונים מכוסים תחת אחריות היצרן ומי אחראי למתן השירות. לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all