טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בר מים
  6. /
  7. מתקן מים

מתקן מים

כולנו מכירים בחשיבות הרבה של שתיית מים נקיים. המים ממלאים תפקיד חשוב בתפקוד התקין של גוף האדם כך שלא נוכל לוותר על מים בריאים, נקיים וטעימים. בכל מזג אוויר חם או קר ובכל גיל עלינו להקפיד על שתייה מרובה עם דגש על שתיית מים. מכיוון שמי הברז בישראל אינם אחידים ובכל מהאזורים אינם איכותיים – מתקני סינון מים הפכו חלק בלתי נפרד מהמטבח הישראלי.

כמעט בכל מטבח נמצא מתקן מים שמבצע סינון יעיל של מי ברז. מסננים איכותיים מרחיקים מהמים בעבורנו חומרים לא בריאים שלא כדאי להכניס אל הגוף. מתקן מים ביתי שמבוסס על פעולת סינון אידאלי בעבור משפחות עם ילדים, זוגות, בתי עסק, מוסדות ועוד. השימוש במתקן נוח ומהיר כך שגם ילדים וקשישים מצליחים להפעיל אותו ללא קושי. לחיצת כפתור אחת פשוטה מזרימה מים צוננים או מים חמים להכנת קפה. בחלק מהמתקנים קיימת אפשרות של נעילת ברז המים הרותחים בפני ילדים.

מה אתם צריכים?

על מנת לבחור נכון עלינו לדעת תחילה מה בדיוק אנחנו רוצים וצריכים. זהו השלב בו תציינו בפני היועץ האם אתם מעוניינים במתקן מים לשימוש ביתי או משרדי? אלו פונקציות דרושות לכם? כמה אנשים עתידים להשתמש במכשיר? מהי כמות המים הדרושה לכם? האם גם ילדים קטנים צפויים להשתמש במתקן? כדאי להדגיש דרישה למתקן קל לתפעול, מידות מסוימות ובקשות מיוחדות אחרות. ברגע שתדעו להגדיר בצורה מדויקת את הצרכים והציפיות שלכם – תצליחו למצוא בקלות מתקן מים מתאים.

שימושים של מתקן מים


לכל לקוח שרוכש מתקן מים יש צרכים וציפיות מהמתקן החדש. בעלי עסקים מחפשים מתקן שיאפשר הכנה מהירה של שתייה חמה. הורים לתינוקות יעדיפו מתקן שמספק מים בטמפרטורה מסוימת בשעת קבועה מראש. בעלי מתחמי נופש וספורט יעדיפו מתקן מים שמספר רק כמות גדולה של מים קרים ללא ברז מים רותחים. הקדישו כמה דקות למחשבה ותבחרו את מתקן המים הבא שלכם כאשר אתם יודעים איזה מתקן מים יוכל להפוך את החיים שלכם קלים יותר. זהו המפתח לבחירה נכונה, יעילה וחסכונית.


לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all