שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

מערכות אוסמוזה הפוכה

מערכות אוסמוזה הפוכה הינם כיום הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטיהור מים , אנו בפילטר בר משווקים בקפידה את המערכות המתקדמות ביותר!

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. קטלוג מוצרים
  3. /
  4. מערכות אוסמוזה הפוכה

מי שתייה נקיים הינם צורך בסיסי עבור אורח חיים בריא, אולם גם בעידן של היום המים המגיעים אלינו לברזים נושאים בהם חיידקים ומזהמים אחרים. 
מדינת ישראל דואגת לסנן את המים לפני הזרמתם אל בתינו, אך בדרכם המים עוברים דרך צינורות רבים, חלקם מאוד ישנים, בהם רובצות בקטריות ולכלוכים אחרים המזהמים את המים טרם הגעתם לברזים.

בעוד התקנה של מסנני מים ביתיים מצליחה להסיר לכלוכים גסים הנמצאים בתוך המים, מסננים אלו אינם מסירים את כל הגורמים המזהמים. על מנת להבטיח את המים הנקיים והמשובחים ביותר, מערכת אוסמוזה הפוכה היא הבחירה המומלצת ביותר לקבלת מי שתייה איכותיים.

מערכת זו היא מערכת הסינון הטובה והיעילה ביותר לקבלת מים טהורים ומשובחים. תהליך הסינון של מערכת האוסמוזה ההפוכה מסיר סוגים רבים של כימיקלים וכן גם בקטריות, ומונע מעבר של אבנית, חול, חלודה ולכלוכים אחרים אל הברז או מתקן המים המחוברים אל המערכת.

יעילות הסינון של מערכת זו הופכת אותה לפופולרית ביותר בבתים פרטיים, בתי עסק ובתעשייה, והיא משמשת גם לניקוי מים במפעלים לשתייה קלה ובמפעלי מזון.

כיצד פועלת מערכת אוסמוזה הפוכה?

עיקר טכניקת הטיהור מתבססת על העברת המים בלחץ דרך מסנן אוסמוזה הפוכה הנקרא ממברנה - מסנן קפדני מבוסס חומר פולימרי דחוס, אשר לוכד מזהמים מומסים ומאפשר מעבר של מולקולות מים בלבד. כתוצאה, מתקבלים מים מטוהרים ונקיים ברמה גבוהה מאוד.

המערכת הביתית משתמשת בשיטת אוסמוזה הפוכה כאחד מתוך מספר שלבים בתהליך סינון וטיהור המים. במערכת אוסמוזה הפוכה תת-כיורית קיימים השלבים הבאים:

• סנן מיקרוני - המסלק מרחפים ולכלוך גס מהמים.

• שני מסנני פחם בלוק - המסלקים כלור, אמוניה, כימיקלים וגזים אחרים.

• ממברנה - ליבת המערכת - קרום חדיר למחצה המאפשר מעבר של מולקולות מים בלבד.

• מיכל אגירה - קצב סינון הממברנה הינו כ-8 ליטרים בשעה. לקבלת מים זמינים הממברנה ממלאת את מיכל האגירה.

• סנן קו - מסנן פחם גרגירי לספיחת טעמי לוואי העשויים להתקבל ממיכל האגירה.

• מינרליזטור - מחזיר מינרלים חיוניים כגון סידן, אשר הוצאו בתהליך האוסמוזה, אל מי השתייה.

המערכת מבצעת מספר תהליכי סינון ראשוניים המסלקים לכלוכים, כימיקלים ומזהמים אחרים טרם הגעת המים אל הממברנה, בה מתבצע סינון קפדני לסילוק יתר המזוהמים הנותרים ע"י קרום חדיר למחצה בעל דרגת סינון 0.001 מיקרון. המים המטוהרים נאגרים במיכל האגירה בעוד המזהמים מוזרמים ישירות למערכת הביוב.

ממיכל האגירה המים עוברים סינון אחרון באמצעות מסנן קו לספיחת טעמי לוואי ועוברים דרך המינרליזטור, אשר מעשיר את המים במינרלים חיוניים לפני הגעתם לברז.

איך להשיג?

את מערכת האוסמוזה ההפוכה תוכלו לרכוש ולהתקין בבית תוך פנייה אל אחת החברות המתמחות בתחום.

אנו בפילטר בר מתמחים בפתרונות מים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. לפרטים נוספים על מערכת האוסמוזה ופתרונות מים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

logo בניית אתרים