שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

אוסמוזה הפוכה

לא מתפשרים פחות מהמים הנקיים ביותר בעולם? מחפשים מתקן מים שמבוסס על שיטת הסינון הטובה ביותר בעולם? מערכות אוסמוזה הפוכה מאפשרות לכם ליהנות ממים נקיים, בריאים ואיכותיים בכל לגימה. אתם לא תאמינו כיצד מתקן מים איכותי יצליח לשפר את איכות החיים שלכם ואת ההרגשה הכללית. המתקן יעודד שתייה מרובה של מים לאורח חיים בריא יותר בעבור כל בני הבית. 

מתקני מים שכוללים מערכת אוסמוזה הפוכה מצליחים לסנן את המים טוב יותר ממערכות שכוללות פילטרים רגילים. הטעם הנפלא של המים מורגש מיד בכל לגימה. מערכות אוסמוזה הפוכה מספקות מים נקיים לשתייה לבתי מגורים, מוסדות ובתי עסק בכל רחבי העולם. אלו שמחפשים מתקן מים איכותי שמסוגל לספק מים בריאים ונקיים בוחר בראש שקט מערכת אוסמוזה הפוכה. האיכות של המערכת באה לידי ביטוי בעמידות לשנים רבות. אין כמעט תקלות במערכות המים ואת מעט התקלות שיש פותרים בקלות. 

מתי כדאי לרכוש מערכת אוסמוזה הפוכה?

המים שזורמים בברזים מוגדרים כראויים לשתייה אך בפועל הם מכילים לא מעט חומרים מזיקים. בכל פעם שאתם שותים מי ברז אתם מכניסים לגופכם גם כלור, מתכות כבדות, אבנית, חומרי ריסוס, בקטריות, חלודה וחיידקים. מערכות סינון מים עם דגש על מערכת אוסמוזה מסנן מהמים את כל הגורמים המזיקים הללו כך שמתקבלים מים נקיים, טעימים ובריאים לשתייה. שימוש קבוע במתקן סינון מים איכותי מומלץ בכל בית, בכל בית עסק ובכל מקום אחר בו צורכים מים לשתייה. 

כיצד מתנקים המים?

מערכות אוסמוזה הפוכה מפעילות לחץ חזק ועצמתי על המים כך שכל החומרים המזיקים נדחפים החוצה. המסנן הראשון במערכת מרחיק מהמים חלקיקי לכלוך גדולים וכלור, לאחר מכן המים עוברים דרך מסנן מקרוני אשר מנקה את המים מחלקיקי חול, חלודה ומוצקים מרחפים אחרים. לאחר מכן המים מועברים דרך ממברנה שמאפשר מעבר רק למולקולות מיקרוסקופיות כך שלרוב רק מולקולות מים מצליחות לעבור. מערכת האוסמוזה כוללת גם מינרליזטור אשר מחזיר למים מינרלים חיוניים וסידן, ומייצב את חומציות המים.

תהליכי אוסמוזה הפוכה מופעלים על מי שתייה וגם לטובת התפלת מי ים וניקוי של מי שפכים לטובת שימוש תעשייתי. קיימים כמה סוגים של מערכות אוסמוזה הפוכה לשימוש תעשייתי ולשימוש ביתי. המערכות משמשות את התעשייה הכבדה, תעשיית המזון, מכוני מחקר ועוד. 

                                                                    אוסמוזה הפוכה מחיר


logo בניית אתרים