שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מטהר מים למי שתיה בריאים ונקיים

השיקולים הנכונים לבחירת מטהר מים לבית או למשרד הם שיקולים של בריאות. כל קנייה של מתקן טיהור מים כדאי לבסס על בחינת הליך הסינון אותו עוברים המים במערכת. חברת פילטר בר מתמחה בפתרונות טיהור מים לבתים פרטיים, עסקים ומוסדות. החברה יודעת להציע לכם את הפתרונות הנכונים ביותר, התייעצות עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מוכח ושירות אישי אדיב.

אלו חומרים לא טובים יש במי השתייה?

גם כאשר הרשויות מגדירות את המים בברז כמים ראויים לשתייה אין הדבר מעיד על כך שאין בהם חומרים מזיקים וגורמים מזהמים. מי השתייה בישראל כוללים חומרי חיטוי, גורמים מזהמים, אבנית וחומרים נוספים. שתייה של המים ללא טיהור מחדירה אל גופנו את כל אותם חומרים לא טובים יחד עם לכלוך, חלודה וחול.

מתקן מטהר מים על פני מתקן מים מינרלים

מתי בפעם האחרונה ניקיתם את מתקן המים המינרלים שלכם? מתקני מים הופכים בקלות לבית גידול לחיידקים ושאר גורמים מזהמים. מים עומדים בתוך בקבוק או בתוך מיכל הם מתכון בטוח להתפתחות של חיידקים. על כן, אם חשובה לכם הבריאות שלכם ושל שאר בני הבית, תבחרו מתקן מטהר מים על פני מתקן מים מינרלים.

האם מערכת טיהור מים פוגעת בלחץ המים?

אחד החששות העיקריים לקראת התקנה של מטהר מים היא פגיעה בלחץ המים בברזים בבית. אנחנו כאן בכדי להבטיח לכם שזה לא יקרה. כל עוד תבחרו במתקני טיהור מים מקצועיים שתוכננו על ידי מהנדסים, לא תהיה לכם כל סיבה לדאגה. מערכת טיהור במים של חברת פילטר בר אינן פוגעות בלחץ המים ואינן מבזבזות מים.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מערכת טיהור מים?

קיימים תקנים בינלאומיים של איכות למערכות טיהור מים. כדאי לוודא שהמערכת בה בחרתם עומדת בתקנים המחמירים ביותר. חשוב יהיה לוודא שהחברה בה בחרתם בעלת רקע מקצועי מוכח וניסיון רב.

דגש נוסף כדאי לשים על תקופת האחריות הניתנת למערכת, שיטת ההתקנה והוצאות שוטפות צפויות לתחזוקת המערכת. כדאי לברר מראש אלו חלקים במערכת יהיה עליכם להחליף במהלך השימוש ומה תהיה העלות.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים