טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קולרים
  6. /
  7. קולר מים קרים

קולר מים קרים

מים קרים וטעימים לשתייה נחוצים בכל מוסד, בכל אחר נופש ובכל מקום עבודה. הצבת קולר מים קרים מבטיחה אספקה שוטפת של מים לשתייה תוך דרישה לתחזוקה מינימלית. קולרים אינו מתקלקלים לעתים קרובות ואינם דורשים תחזוקה רבה. אם אתם מחפשים פתרון מים עמיד, יעיל, נוח לשימוש, לא יקר ומעוצב – קולר מים קרים עשוי נירוסטה כסופה הוא התשובה. 

איך מזמינים?

קולרים הם מתקני מים מוסדיים ועסקיים, כך שעל מנת להזמין קולר יהיה עליכם לפנות אל חברה שמתמחה בתחום ויודעת לתת מענה נכון ומדויק. כאשר הצוות מקצועי ומנוסה, כל לקוח מוצא בקלות את פתרון המים שמתאים לו. יש להקפיד להתאים בין תפוקת המים שהמתקן מסוגל לספק לבין הצריכה המבוקשת. אל תשכחו לשים לב גם למידות של המתקן, לתנאים בשטח ולעלויות התחזוקה. נצלו את שיחת הייעוץ בכדי לשאול שאלות ולקבל מידע מקיף אודות מתקן המים שבחרתם. 

מתי כדאי לבחור קולר מים קרים?

אם אתם מחפשים מתקן מים פשוט, עמיד, אמין ויעיל - קולר הוא אופציה טובה. הקולרים זוכים לפופולריות רבה מזה עשרות שנים. כמעט בכל מוסד ממשלתי, מוסד לימודי, מוסד רפואי ואתר נופש נמצא לפחות קולר מים קרים אחד. היכולת של הקולר לספק כמות גדולה של מים לשתייה הופכת אותו לאידאלי גם בעבור עסקים. 

תחזוקה נכונה של קולרים

כל מתקן מים יהיה עלינו לתחזק נכון בכדי להבטיח אספקה של מים נקיים ובריאים לשתייה. כאשר מדובר בקולרים יהיה עליכם לוודא שהמים אינם עומדים בצנרת ללא תנועה. חשוב להזרים מים בצנרת גם בתקופות בהן הקולר אינו בשימוש. זכרו שמים עומדים הופכים במהרה לבית גידול לחיידקים. אחת לחודש כדאי לבצע בכל קולר בדיקת תקינות ופעולת חיטוי של הצנרת, הפיה, הפילטרים ומכל המים. 

מתי מחליפים מסננים בקולרים?

סננים מלוכלכים אינם מבצעים את עבודתם כשורה ואף מעודדים התפתחות של חיידקים. בכדי להבטיח שימוש בריא יהיה עלינו להקפיד להחליף את המסננים בהתאם להמלצה של היצרן. במעמד הזמנת הקולר כדאי לברר את תדירות החלפת המסננים, העלות ואופציה של החלפת מסננים באופן עצמאי. 

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים