שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


התקנה חכמה של מסנני מים ביתיים

מתקני מים מינרלים ומתקני סינון מים הפכו בשנים האחרונות לפריט חובה בכל בית באזור המרכז. שתייה של מים חיונית לשמירה על אורח חיים בריא. אנו מניחים שהמים שאנחנו שותים אכן בריאים, מעטים טורחים לבצע בדיקות איכות למי השתייה שלהם. הדרך בה תוכלו להיות בטוחים באיכות המים אותם אתם שותים היא התקנת מסנני מים ביתיים. המסננים מרחיקים מהמים חלודה, חול, גורמים מזהמים, אבנית, חומרי חיטוי וחומרים נוספים.

איפה כדאי להתקין מסנני מים בבית?

אם חשבתם עד היום שאפשר להתקין מסנני מים רק במטבח, הגיע הזמן שתדעו שישנה אפשרות להתקנת מערכת סינון מים ביתית. אפשר להתקין מערכת סינון מים גם באמבטיה, לצד דוד השמש או בגינה. אם המים באזור המגורים שלכם עשירים באבנית הדבר יבוא לידי ביטוי בנזקים משמעותיים לצנרת, לדוד החשמל ולמכשירי החשמל בבית. התקנה של מסנני מים תמנע את הנזקים ותסייע לכם לחסוך בחשמל.

התקנה יעילה של מסנני מים תהיה בצינור המים הראשי של הבית. כך תצליחו למנוע את הצטברות האבנית בצנרת. העלויות של התקנת המסנן זניחות בהשוואה לעלויות שתחסכו במניעת הנזקים לצנרת ולמכשירי החשמל בבית.

מסנן פחם או אוסמוזה הפוכה – מה יותר יעיל?

את מסנני הפחם אנחנו פוגשים בהרבה מאוד מערכות סינון וטיהור מים. הפחם יודע להרחיק מהמים כלור ולכלוך אך הוא אינו מרחיק מהמים חיידקים, מתכות וגורמים מזהמים. מסנני פחם אידאלים בעבור מכונות קפה ומערכות סינון מים למטבח. על מנת להגיע לתוצאות משופרות ניתן להתקין 2 מסנני פחם. נציין כי סינון עם פחם אינו גורע מהמינרלים הקיימים במים באופן טבעי. 

שיטת אוסמוזה הפוכה היא השיטה להשגת מים נקיים מחיידקים, כלור, מתכות, מלחים וגם אבנית. הכול מסכימים כי תהליכי אוסמוזה הפוכה משיגים את המים הנקיים ביותר. לצערנו, טכניקה האוסמוזה ההפוכה מסננת מתוך המים גם את המינרלים החיוניים שאנחנו רוצים לקבל מהמים.

את המים הנקיים והבריאים ביותר תקבלו תוך שילוב של כמה טכניקות סינון יחד. הקפידו לבצע החלפה של מסנני המים בהתאם להנחיית היצרן. לקבלת מידע נוסף והזמנות של מסנני מים צרו קשר עם נציגי חברת פילטר בר המקצועיים.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים