טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בר מים
  6. /
  7. בר מים לעסק מה חשוב לדעת

בר מים לעסק מה חשוב לדעת

חברת פילטר בר מתמחה במתן שירות ושיוור של מוצרים ושירותים בתחום המים. החברה עוסקת בטיהור והשבחה של מים כאשר השירות ניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בין המוצרים המובילים של החברה תוכלו למצוא מיני בר מים לעסק המספק מים חמים וקרים, מתקני מים, מתקני טיהור מים, מסנני מים, מערכות מבוססות אוסמוזה הפוכה, קולרים, ממברנות, מתקני סודה ועוד. פילטר בר משתפת פעולה עם כל היבואנים הגדולים הפועלים בתחום תוך השמת דגש על איכות המוצרים (כולל ציוד נלווה), שירות אישי לכל לקוח ומחירים הוגנים.

עובדים בריאים הם עובדים ששותים

בין אם העבודה מתבצעת במתחם חיצוני חם ובין אם היא מתבצעת במתחם ממוזג, שתייה מרובה של מים נדרשת. הדרך בה תוכלו להגביר ולעודד צריכת מים בקרב העובדים תהיה תוספת של בר מים לעסק המספק מים קרים לשתייה ומים רותחים לשתייה חמה.

איזה בר מים מתאים לכל עסק?

השלב הראשון יהיה הגדרת צרכים וציפיות. זהו השלב בו עליכם להגדיר כמה אנשים צפויים להשתמש במתקן המים ובאיזו תדירות. בנוסף, תתבקשו להחליט בין מתקנים המסננים מים, מתקני טיהור מים ומתקנים של מים מינרלים. השלב האחרון יהיה בחירה בין מתקן מים לעסק המספק מים קרים בלבד לבין מתקן מים המספק גם מים רותחים ומי סודה.

כמה אנשים צפויים להשתמש במתקן המים?

כל מתקן מים גדול או קטן יוכל לספק כמות ידועה מראש של מים מסוננים קרים/חמים בכל שעה. אם תאמרו לנציגי חברת פילטר בר מהי כמות המים הדרושה לכם או כמה משתמשים צפויים למתקן, תקבלו בהתאם המלצה על מתקן מים לעסק שיוכל לעמוד בכמויות הדרושות לכם. המחשבה אותה תשקיעו היום בבחירה נכונה תמנע את התור הארוך של העובדים ליד מתקן המים בבוקר ואת ההמתנה עד לסינון של מים נוספים.

מתקן סינון מים או מתקן מים מינרלים?

הבחירה של רוב מקומות העבודה היא בחירה במתקן סינון מים המספק כמות בלתי מוגבלת של מים. מתקני סינון מים הם הבחירה החסכונית והנוחה יותר. פרט להשקעה חד פעמית בהתקנה של המתקן תהיה לכם הוצאה קבועה של החלפת מסננים. בהשוואה לקנייה קבועה של מכלי מים מינרליים, הבחירה  במתקן סינון מים היא הבחירה החסכונית.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים