שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

בנק מים קרים

שתיית מים נחוצה לנו בכל חודשי השנה. אנו זקוקים למים נקיים וקרירים לשתייה בימים החמים של הקיץ ובימי החורף בהם מזג האוויר יבש וקר. מתקני בנק מים קרים מספקים כמויות גדולות של מים קרים לשתייה במוסדות ואתרים בהם נחוצים פתרונות שתייה שמסוגלים לתת מענה למאות אנשים בתוך זמן קצר. ברשימת האתרים בהם נמליץ על הצבת בנק מים קרים תמצאו בתי ספר, מוסדות ציבור גדולים, חדרי אוכל, בסיסיים צבאיים, אתרי נופש גדולים ועוד.

הספק של מתקן בנק מים קרים

מתקן בנק מים קרים סטנדרטי יכלול כ-2 ברזי מזיגה שמתאימים למילוי בקבוקים וקנקנים או מזיגה ישירה אל כוסות שתייה. המים שמתקבלים יהיו קרים, נקיים וטעימים לשתייה. המתקן מסוגל לספק במהרה כמות גדולה של מים קרים. בניגוד למתקני מים אחרים שמתקשים לספק כמויות גדולות, המתקן הזה עומד במשימה בקלות.

כמות המים שמתקן בנק מים קרים מסוגל לספק היא כ-250 ליטרים של מים קרים בשעה. בעבורכם המשמעות היא כ-1200 כוסות מים קרים לשתייה בכל שעה. הטמפרטורה של המים תהיה כ-6 מעלות. במידה ונדרשת פעילה רצופה של המכשיר יתקבלו כ-400 כוסות מים קרים (זרימת מים ללא הפסקה).

איך בנוי המכשיר?

המעטפת החיצונית של המתקן עשויה נירוסטה כסופה בעיצוב קלאסי מודרני. המבנה של המתקן הוא מרובע. המים מאוכסנים בתוך המתקן במכל פלסטיק גדול כאשר המכל עטוף בחומר מבודד שמאפשר שמירה על מים קרים. מערכת הקירור מבוססת על שימוש בגז ידידותי לסביבה. המנוע של המתקן איכותי ועמיד כך שצפוי שימוש ממושך במתקן ללא תקלות. בהתאם לצורך כדאי להוסיף למתקן מערכת סינון שמרחיקה מהמים חול, חלודה, לכלוך וטעמי לוואי.

איפה אפשר להציב את המתקן?

מתקני בנק מים מתאימים לשימוש חיצוני ופנימי כך שתוכלו להתקין אותם בתוך חדר האוכל וגם במתחם חיצוני באתרי בנייה או מתחמי פעילות ספורטיבית. בכל מקום ובכל סיטואציה בה אתם מתבקשים לספק כמות גדולה של מים קרים לשתייה – מתקני בנק מים קרים הם התשובה. יש למתקן את היכולת לספק מאות כוסות מים קרים לשתייה באופן מידי. 

בנק מים קרים
logo בניית אתרים