שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


איך בוחרים נכון מתקן מים

מתקני מים הם הפתרון בו בוחרים רוב הצרכנים הישראלים לקבלת מי שתייה נקיים, בריאים וטעימים. מתקן מים הוא הדרך בה תוכלו להבטיח לבני הבית אספקה בלתי מוגבלת של מים קרים לשתייה. בעוד המים בבקבוקי המים או מכלי המים נגמרים, המים במתקן המים אינם נגמרים לעולם. אם אתם עומדים בפני קנייה של מתקן מים חדש תוכלו למצוא כאן טיפים שימושיים לקנייה מושכלת של מתקן המים המתאים ביותר.

מתקן טיהור מים או מתקן מים מינרלים?

הבחירה הראשונה אותה תתבקשו לבצע היא בין מתקן מים מסנן לבין מתקן עם מכלים של מים מינרלים. בחירה במתקן סינון למי השתייה תעניק לכם אספקה לא מוגבלת של מים לשתייה ללא צורך בהחלפת מכלים או הזמנה חודשית של מכלים. בחירה במתקן מים מינרלים תביא אליכם הביתה מים צלולים וטעימים מהטבע. חשוב לציין כי גם המים אותם אנו רוכשים כמים מינרלים הם מים שעברו סינון.

את מתקני הסינון של המים מחברים אל צינור המים במטבח ומציבים על המדף או על השיש. לחיצת כפתור פשוטה תספק לכם מים קרים לשתייה או מים רותחים להכנת משקאות חמים. אפשרות נוספת תהיה מתקני מים המספקים גם מים מוגזים.

סינון מים מול טיהור מים

קיימים היום מתקני סינון מים ומתקנים של טיהור מים, כאן תוכלו להבין את ההבדלים בין השניים. מתקן סינון מים הוא מתקן המרחיק מהמים חלקיקים זרים כמו חול, חלודה, אבנית ושאר משקעים. מתקן טיהור מים מבצע תהליך יסודי של חיטוי וניקוי למים תוך ספיחה של טעמי לוואי, ריחות לא נעימים, גורמים מזהמים ומלחים.

תחזוקת מתקן מים

בכל קנייה של מתקן מים לבית חשוב יהיה לברר אלו פעולות תחזוקה נדרשות ואלו עלויות מתלוות אליהן. אחת למספר חודשים יהיה עליכם להחליף את הפילטרים במתקן המים, כדאי לברר מראש כמה עולה כל פילטר, היכן ניתן לרכוש פילטרים והאם החלפת הפילטר מתבצעת באופן עצמאי. אם יש לכם שאלות נוספות לקראת קניית מתקן המים החדש שלכם, הצוות המקצועי של חברת פילטר בר עומד לרשותכם. הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים