שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

מסננים לתמי 4

אם אתם שואלים מה הכי חשוב כאשר אתם קונים בר מים זהו הסנן 

אצלנו בפילטר בר תוכלו למצוא מגוון של סננים ובדף זה סננים לתמי 4 ופילטר לתמי 4

בנוסף מנורה במחירי מבצע שלא תרצו לפספס 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. קטלוג מוצרים
  3. /
  4. מסננים לתמי 4

חברת תמי 4 ידועה כמותג מוביל בענף המים בישראל. אנו פוגשים את מתקני המים של החברה בהרבה בתים ובתי עסק. המתקן מספק בהצלחה מים קרים וחמים שעברו סינון כך שאין הגבלה על כמות המים. המים עוברים דרך מסנן שמקפיד להרחיק מהם לכלוך, טעמים לא טובים וריחות לא נעימים. החיסרון היחיד של מתקני תמי 4 הוא הדרישה להחלפת מסנן ונורת UV אחת  למספר חודשים. הקנייה או ההשכרה ההתחלתית של המכשיר היא לא ההוצאה הכספית היחידה ויש לקחת בחשבון גם עלויות של מסננים לתמי 4 ונורה. 

מתי צריך לבצע את ההחלפה?

בעלי מתקני מים של תמי 4 נדרשים להחליף את המסנן אחת לחצי שנה ואת נורה ה-UV אחת לשנה. הסיבה להחלפה היא לכלוך שמצטבר בתוך הפילטר ובלאי של הנורה. חשוב להקפיד על החלפת הפילטר במועד בכדי להמשיך ליהנות ממים נקיים וטעימים. אם אתם מרבים להשתמש במתקן המים ההמלצה היא על החלפת מסנן לאחר סינון של כ-2,000 ליטר. אם הגעתם לכמות של 2,000 ליטר לאחר 4 חודשים של שימוש במסנן הנוכחי – תחליפו כבר עכשיו את המסנן הנוכחי בחדש.

מחירים של מסננים לתמי 4

כאשר בוחנים את העלות השנתית כוללת של המסננים ונורת ה-UV מגיעים למאות שקלים. לקוחות רבים שנהנים ממתקני המים של תמי 4 ולא מעוניינים להחליף אותם באחרים, החלו מחפשים פתרון אלטרנטיבי זול יותר. הם ביקשו לשמור על איכות המים מבלי לשלם סכומים גבוהים בכל שנה. הפתרון שמצאו הלקוחות הוא החלפה עצמאית של הפילטר במתקן המים. הם רוכשים בעצמם מסננים לתמי 4, מבצעים את ההחלפה (זה ממש לא מסובך) וחוסכים לעצמם עלות של עבודת טכנאי. 

מי יכול להחליף בעצמו מסנן לתמי 4?

החלפת מסנן לתמי 4 היא פעולה שכמעט כל אחד יכול לבצע בעצמו. גם אם לא התברכתם בחוש טכני ומעולם לא פתחתם את המתקן – אתם יכולים לעשות זאת. כל מה שצריך זה לצפות בסרטוני הדרכה אונליין, להזמין מסננים לתמי 4 ולבצע את ההחלפה. מדובר בפעולה שאינה דורשת ניסיון קודם. לאחר שתבצעו בעצמכם את ההחלפה פעם אחת כבר תצליחו לבצע אותה בפעמים הבאות בקלות. 

נורה לתמי 4

מחפשים נורה לתמי 4?   אצלינו תמצאו את המוצר הזה במחיר ללא תחרות. נורת תמי 4 תוכננה במיוחד כדי לשפר את הביצועים של מערכת סינון המים , וכדי להבטיח שתקבלו את המים הנקיים והטריים ביותר. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר - הזמינו עוד היום את נורה תמי 4 שלכם ותחוו בעצמכם את ההבדל!

logo בניית אתרים