שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


קולר נירוסטה - מה חשוב לדעת

הכול מסכימים על בחירה בקולר נירוסטה כפתרון מים אידאלי בעבור מוסדות רפואיים, מוסדות חינוך, מכוני כושר, מרכזי נופש ועוד. בכל מקום בו נדרשת כמות גדולה של מים קרים לשתייה, קולר נירוסטה הוא הפתרון. בתוך הקולר ישנה יחידת סינון שמרחיקה מהמים חול, חלודה, כלור, טעמים לא טובים, ריחות לא נעימים.

איך מתקינים קולרים?

על מנת לאפשר לקולר לספק לכם כמות גדולה של מים קרים לשתייה יש לחבר את הקולר אל צנרת המים.  קולר נירוסטה רגיל יוכל לספק כ-30 ליטרים של מים קרים לשעה (100 כוסות מים קרים בשעה). העיצוב של המתקן כולל ברז שתייה עם אפשרות להוסיף ברז נוסף למילוי בקבוקים או כוסות שתייה.  את התקנת הקולר מבצעים אנשי מקצוע בהתאם למיקום בו אתם בוחרים ובהתאם למיקום של הצנרת. נציין כי הקולר דורש חיבור לנקודת חשמל.

אחת למספר חודשים נדרשת החלפה של המסננים בקולר. את החלפת המסננים תוכלו לבצע בעצמכם או בעזרת הצוות הטכני של פילטר בר. חברת פילטר בר משווקת קולרים למוסדות ובתי עסק, מציעה שירותי תחזוקה ומאפשרת רכישת פילטרים חלופיים. בכל מקרה של תקלה או חשש לפעילות לא תקינה של המכשיר כדאי להפסיק את השימוש בו עד להגעת טכנאי אל המקום.איזה מתקן מים מתאים למוסדות ובתי עסק?

מתקן מים יש לבחור בראש ובראשונה בהתאם לכמות המים הנדרשת. בר מים קטן לא יוכל לתת מענה ל-100 אנשים צמאים במהלך שעה אחת. אך קולר נירוסטה דווקא כן יוכל. מוסדות ובתי עסק בוחרים קולרים על פני מתקני המים החדישים בשל היותם עמידים, נוחים לשימוש, נגישים ובעיקר, מסוגלים לספק כמות גדולה של מים צוננים לשתייה. קולרים אינם דורשים תחזוקה רבה ואינם מתקלקלים לעתים קרובות.

קולרים יהיו פתרון נהדר באמצעותו תספקו לעובדים ולשאר באי המקום מים קרים לשתייה. השימוש בקולרים פשוט מאוד. ניתן לשתות את המים הקרים ישירות מהמתקן או תוך מילוי של כוס או בקבוק. קולר נירוסטה יהיה בחירה מתאימה גם בעבור מוסדות חינוך. ילדים קטנים, בני נוער ומבוגרים מצליחים כולם לתפעל את המכשיר ללא כל קושי.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים