שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


קולר מים קרים לקיץ

הקיץ כבר בפתח ועמו מזג האוויר החם והדרישה לשתייה מרובה עם דגש על מים קרים, מסוננים ונקיים. מתקן קולר מים הוא הדרך בה תצליחו לספק כמות גדולה של מים קרים לשתייה לקבוצה גדולה של עובדים או תלמידים. הקולר הוא מתקן המים האידאלי לשימוש במוסדות חינוך, חדרי אוכל, מכוני כושר ומרכזי נופש. קולר מים מביא עמו הספק גבוה שלא תוכלו לקבל ממתקן מים ביתי רגיל.

האם המים בקולר מסוננים?

יחידת סינון מים מותקנת בכל קולר מים על מנת להבטיח מים נקיים ובריאים לשתייה. המסננים מרחיקים מהמים חול, חלודה, כלור וטעמי לוואי לא טובים. המתקן מתחבר ישירות אל ברז המים במתחם כאשר המים זורמים דרך המסנן ורק לאחר מכל עוברים אל מכל הקירור ומשם יוצאים אל ברז השתייה.

כמה מים מספק קולר בכל שעה?

המתקן מסוגל לספק כ-100 כוסות של מים קרים ונקיים לשתייה בכל שעה (30 ליטרים). הטמפרטורה של המים תהיה כ-5 מעלות צלסיוס (מים קרים). השתייה מתבצעת ישירות מהמתקן או תוך שימוש בכוסות. ישנה אפשרות לבחור קולר מים עם פונקציה של מילוי בקבוקים נוח.

עיצוב קולר מים

המעטפת החיצונית של רוב הקולרים עשויה גימור מתכת נירוסטה. המראה הסופי יהיה מתקן מים במראה קלאסי אותו תוכלו לשלב בכל מתחם עם כל סגנונות העיצוב הקיימים. קולרים ישתלב בעיצוב חדרי אוכל, מתחמי נופש, מוסדות לימוד, מרכזים רפואיים, פארקים ועוד.

מה דרוש על מנת להפעיל את הקולר?

קולר מים קרים דורש חיבור למתח חשמלי על מנת לבצע את פעולת קירור המים וסינון המים. לרוב נהוג להציב את הקולר במתחמים סגורים, מוצלים וממוזגים. ההמלצה היא על הצבת הקולר במרחק של כ-15 סנטימטרים מהקיר או ממכשירי חשמל אחרים שמפיצים חום. אחת למספר חודשים (בהתאם להמלצת היצרן) יש לבצע ניקוי והחלפת סננים.

איך מזמינים?

חברת פילטר בר היא הכתובת להזמנה של פתרונות מים בריאים ונקיים לשתייה. על מתקני המים כוללים תעודת אחריות מלאה והדרכת שימוש. בכל שאלה או בעיה תהיה לכם כתובת לפנות אליה. יש לכם שאלות נוספות על קולרים? נשמח לסייע.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים