שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


קולרים למים קרים - הנחיות ושימוש נכון

יתרונות מים לעסקים, מוסדות ובתים פרטיים זה פילטר בר. החברה מתמחה בתחום ויודעת להציע כמה סוגים של פתרונות מים.

לקוחות החברה נהנים ממענה מקצועי שמאפשר התאמה נכונה של פתרון מים לכל צורך. ההמלצה על שתייה מרובה של מים מלווה אותנו בכל גיל ובכל מזג אוויר. עם חברת פילטר מים תוכלו להבטיח לעצמכם, לבני משפחתכם ולעובדים שלכם מים בריאים וזמינים לשתייה.

מתי כדאי לבחור קולרים לשתייה?

קולרים מהווים פתרון מים פופולרי מזה עשרות שנים. אנו פוגשים את הקולרים בבתי עסק, מוסדות, פארקים ואתרי נופש. היתרונות של קולרים על פני מתקני מים אחרים באים לידי ביטוי בעמידות, עיצוב קלאסי, אופציה של קירור מים ויכולת לספק כמות גדולה של מים קרים לשתייה.

איך מתחזקים נכון קולרים?

תחזוקה נכונה של מתקני מים מכל סוג חיונית על מנת למנוע הצטברות חיידקים במתקני המים. בכדי להבטיח את בריאות השימוש במכשיר יהיה עליכם להקפיד שהמים לא יעמדו בצנרת. יש להקפיד להזרים מים בצנרת של המתקן גם בתקופות בהן הם אינם נמצאים בשימוש. אחת לחודש כדאי לבצע חיטוי של הצנרת, מכל המים, הפיה והפילטרים. מומלץ לנצל את ההזדמנות ולבדוק גם שצינור הניקוז אינו חסום.

את המסננים בתוך הקולר יש להקפיד להחליף בהתאם להמלצת היצרן. סננים מלוכלכים מעודדים התפתחות של חיידקים ולכן כדאי להקפיד להחליף אותם. את החלפת המסננים תוכלו לבצע בעצמכם או באמצעות טכנאי. לפרטים נוספים והזמנת מסננים מתאימים או שירותי טכנאי בעבור קולרים צרו קשר עם צוות השירות של פילטר בר.

הנחיות שימוש בריא בקולרים

בכל שימוש במתקן מים ציבורי יש לזכור כי המתקן משמש הרבה מאוד אנשים. ההנחיות הבאות נועדו לסייע לכם להגן על עצמכם מפני זיהומים. בכל שימוש בקולר במקום העבודה או בפארק כדאי להימנע מהצמדת הפה אל הקולר. תמיד כדאי לשתות את המים מתוך הזרם ובמידת האפשר גם לשתות מתוך כוס. במקרה של קולרים בהם לא נעשה שימוש רב כדאי לאפשר למים לזרום למשך כמה שניות טרם השתייה. כך תוכלו להיות בטוחים שאנכם שותים מים שעמדו בצנרת.
לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים