שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


פילטרים למקררים מדריך החלפה

החלפת פילטרים למקררים נדרשת בהתאם לשימוש. אם יש ברשותכם מקרר עם מכשיר המייצר קוביות קרח יהיה עליכם להחליף את פילטר המים חיצוני אחת לשנה. החלפת הפילטרים נדרשת על מנת להבטיח המשך אספקה של מים מסוננים למתקן המים והקרח של המקרר. 

הצטברות של אבנית בפילטרים של מקררים

ממש כמו כל מכשיר אחר בו זורמים מים, גם הפילטר של המקרר סובל מהצטברות של אבנית. החלפת פילטרים למקררים נחוצה על מנת למנוע מהאבנית לגרום לקצר חשמלי או דליפת מים. כאשר מצטברת כמות גדולה של אבנית בפילטרים המקרר אינו מסוגל לייצר קרח, מופיעות נזילות של מים ונגרמים קצרים חשמליים.

מתי צריך להחליף מסננים למקררים?

התדירות בה תתבקשו לבצע החלפת פילטרים למקררים שברשותכם נקבעת בהתאם לאופי השימוש, היקף השימוש ואיכות המסננים בהם בחרתם. תוכלו לוודא איכות של פילטר מים למקרר כאשר תקפידו לבחור רק פילטרים עם תו תקן ואישור של מכון התקנים. אל תמהרו לרכוש פילטרים זולים ופחות איכותיים.

מתי צריך להחליף את הפילטר?

ברוב המקררים, נורת אזהרה נדלקת כאשר ישנו צורך בהחלפת פילטר. אם נדלקת הנורה כדאי לנתק את הפילטר הישן ולפעול מיד להחלפתו. חשוב לזכור שפילטר מלוכלך הוא פילטר עשיר בחיידקים. לא תרצו להפעיל את המקרר עם פילטר לא כשיר. החלפה עצמית של פילטר למקרר אפשרית, אך מעט מאוד אנשי בוחרים לעשות זאת. רוב בעלי המקררים מזמינים טכנאי לביצוע ההחלפה היות ומדובר בפעולה לא פשוטה. טעויות בהחלפת הפילטר עלולות לגרום נזק בלתי הפיך למקרר.

מדוע חשוב להחליף פילטר למקרר?

תפקידו של פילטר המים במקרר הוא סינון של אבנית, חלודה, גורמים מזהמים, חול ולכלוך מתוך המים. הפילטרים בפועל מסננים מתוך המים גם כימיקלים שגורמים לריחות לא נעימים וטעם לא טוב. החלפת הפילטרים בזמן בפילטרים איכותיים מבטיחה מים נקיים ובריאים לשתייה.

את החלפת הפילטרים תבצעו עם חברת פילטר בר המספקת שירות מלא. לקוחות החברה רוכשים פילטרים ונהנים משירותי התקנה. האפשרות לקבל שירות מלא במקום אחד חוסכת לכם לא מעט זמן וכסף. השירות מקצועי ואמין. ניתנת אחריות מלאה לכל מוצר ולכל עבודה.

מסנן למקרר סמסונג

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים