שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

מתקני מים לעסק

התקופה בה מכלים של מים מינרליים ספקו מים לשתייה במקומות עבודה ובתי עסק חלפה מהעולם. את מקומם מחליפים היום בהצלחה מתקני מים לעסקים קטנים וגדולים כאחד. אלו הם מתקני מים שמבוססים על פילטר מסנן איכותי ועמיד. במקום מכל מים מינרליים כבד ומסורבל מקבלים בעלי העסקים כמות לא מוגבלת של מים נקיים, טריים, טעימים ובריאים לשתייה. המים שבברז הרגיל עוברים דרך פילטר הסינון של מתקן המים כך שאין הגבלה על כמות המים ואין צורך להחליף את מכל המים הכבד אחת ליום.


מתקני מים לעסק קטן

רוב העסקים הקטנים מתנהלים עם תקציב מוגבל כך שעליהם לדעת לקבל החלטות חכמות ולרכוש מוצרים איכותיים בהם יוכלו להשתמש למשך מספר שנים. על מתקני מים לעסק קטן להתאים למאפיינים של סביבת העבודה ולמספר המשתמשים. במידה ומדובר בבית עסק קטן ומשפחתי כדאי לבחור מתקן מים ביתי שכולל ברז למים קרים וברז מים רותחים לשתייה חמה. אם אל העסק הקטן מגיעים בכל יום עשרות לקוחות חשוב לבחור בהתאם מתקן מים שיוכל לספק להם מי שתייה.


מה מתאים לעסק גדול?

בתי עסק גדולים נדרשים לספק כמות גדולה של מים לשתייה לקהל העובדים וקהל הלקוחות. בכדי שיוכלו לעשות זאת עליהם לבחור מתקני מים לעסק עם מכל גדול שמסוגל לספק עשרות ואף מאות כוסות מים קרים לשתייה בכל שעה. בכדי למנוע את התור הארוך ליד מתקן המים בשעות הבוקר ניתן לרכוש כמה מתקני מים לעסק, להציב את המתקנים בכמה מקומות במתחם העבודה ולהפריד בין מתקני המים הקרים לבין מתקני המים החמים.


איך מטפלים נכון במתקן מים?

בין אם מדובר במתקן מים ביתי או במתקן מים שמשמש אתכם במקום העבודה, חשוב להקפיד לנקות את המתקן ולשמור עליו יבש. ניקוי קל של מתקן המים עם מטלית לחה אחת ל-3 ימים ימנע הצטברות של עובש, בקטריות ולכלוך בברזים ובמכל המים. אחת למספר חודשים (בהתאם להנחיית היצרן) יש לבצע החלפת פילטר או מסנן. אם תקפידו לנקות את המכשיר, להשתמש בו בעדינות ולהחליף את הפילטר בזמן – תיהנו ממים טעימים, בריאים ונקיים לשתייה ללא הגבלה. 


מתקני מים לעסק


logo בניית אתרים