שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מתקן סודה איכותי

תוספת של מתקן סודה תשדרג משמעותית את חווית השתייה בבית ובבית העסק. מים מוגזים יהיו תוספת מרעננת ונטולת קלוריות לכל ארוחה. אם אתם אוהבים סודה יש לכם הזדמנות להפוך כל שתייה של מים לחוויה מהנה. חברת פילטר בר מתמחה בשיווק של מתקני סודה, נציגי החברה מכירים היטב את כל המתקנים בשוק ויודעים כיצד להמליץ לכם על המתקן המתאים ביותר בעבורכם.

מתקן סודה איכותי

קנייה של מתקן סודה או מתקן מים היא השקעה לטווח ארוך. לא נרצה למצוא עצמנו נדרשים להחליף את מתקן המים בכל שנה וגם לא בכל שנתיים. על מנת להבטיח הנאה שלמה מהמתקן למשך כמה שנים כדאי לוודא את איכות חומרי הגלם המרכיבים את המתקן. חפשו מתקני מים עשויים פלסטיקה איכותית או נירוסטה. חשוב לוודא כי המכשיר נושא תו תקן ועשוי חומרי גלם מאושרים למגע עם מזון.

כמה יעלה לכם להפעיל את המכשיר?

כל מתקן מים צורך כמות מסוימת של חשמל, האחריות לברר כיצד השימוש במתקן המים עתיד לשנות את חשבון החשמל שלכם מוטלת עליכם. על מנת שלא להיות מופתעים כדאי לברר מראש כמה חשמל צורך המתקן וכיצד ניתן לצמצם את צריכת החשמל. מתקני המים החדישים כוללים פונקציות של חיסכון בחשמל וכמה אפשרויות של צריכת אנרגיה. חפשו מראש מכשירים שיאפשרו לכם ניהול אנרגיה חכם וחסכוני.

גמישות ההתקנה

אם בעבר היה עלינו לחבר את מתקן בר המים מתחת לכיור היום כבר אפשר להתקין מתקני מים בכל חדר ובכל מקום בו תבחרו. מתקני המים החדשים ניתנים להעברה ממקום למקום וזקוקים רק לחיבור של צינור מים ושקע חשמל. המתקנים ניתנים להזמנה בכמה צבעים, גדלים וסגנונות עיצוב מתוך מטרה לאפשר לכל אחד לבחור מתקן מים שמתאים לסגנון העיצוב הקיים ולטעמו האישי.

מים נקיים וטעימים

המבחן העיקרי בו נדרש מתקן המים לעמוד הוא מבחן הטעם. אם המים לא יהיו טעימים אתם לא תיהנו ממתקן המים ולא תשיגו את המטרות שלכם. בחירה במתקן סודה תהפוך את המים מראש לטעימים ואטרקטיביים יותר. אם אתם יודעים מראש שאתם לא אוהבים טעמים של מים כדאי מראש לבחור במתקן המספק גם מים מוגזים.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים