שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


משקור מים פיתרון לכמויות גדולות

בחירה נכונה של מתקן מים בעבור חדר אוכל המשרת מאות או אלפי איש בכל יום היא משימה לא פשוטה כלל. משקור מים הוא הפתרון הנבחר בעבור רוב חדרי האוכל, אתרי הנופש והמסעדות המובילות.

המשיכו לקרוא ונסביר מתי כדאי לבחור משקור מים?

איך בוחרים משקור מים? מתי יותר מתאים לכם משקור על פני קולר?

ההתלבטות בין קולר לבין משקור הגיונית לחלוטין. שני המכשירים נותנים מענה למוסדות ועסקים. תצליחו לבחור נכון ולגעת מה הכי מתאים לכם לאחר שתגדירו את הצרכים והציפיות שלכם ממתקן המים. משקורי מים מיועדים בעיר לשימוש מוסדי או עסקי. הם נפוצים בחדרי אוכל של בתי חולים, מוסדות חינוך, מתקני צבא וכן הלאה. הבחירה בהם נכונה במקומות בהם נדרשת כמות גדולה של מים לשתייה בכל יום.

יתרונות של משקור מים

היתרון המשמעותי ביותר של משקורי המים הוא היכולת שלהם לספק כמות גדולה של מים איכותיים לשתייה. את המשקור ניתן לחבר במרחק של עד 3 מטרים מהדלפק כאשר ישנה אפשרות לחיבור 2 דלפקים לאותה יחידת קירור. במידת הצורך, ניתן יהיה לחבר כל דלפק במקום אחר ואף בקומה אחרת. משקור מים אותו מחברים אל צנרת החשמל ואל מערכת המים יוכל לספק כמות גדולה של מים לשתייה. אם דרוש לכם פתרון מים שיוכל לספק שתייה קרה לאלפי אנשים בכל יום – משקור יהיה הבחירה הנכונה.

להזמנה של משקור מים וקבלת פרטים נוספים על פתרונות מים לשתייה בעבור מסודות ועסקים, צרו קשר עוד היום עם נציגי חברת פילטר בר. אם אתם זקוקים לייעוץ או מתלבטים בין משקור לבין קולר, היועצים של חברת פילטר בר יסייעו בקבלת ההחלטה הנכונה.  

סוגים של משקור מים

את הדגם המתאים לכם ביותר תבחרו בהתאם לדרישות ובהתאם לאופי השימוש הצפוי. דגמים שונים של משקורים נותנים מענה לצרכים שונים. כדאי לבחון כמה סוגים, לשאול על ההבדלים בין הדגמים ולבחור בהתאם את הדגם המתאים לכם ביותר. משקור הוא מתקן מים בו תוכלו לעשות שימוש ארוך טווח. ההשקעה במתקן מים איכותי היא השקעה לטווח ארוך.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים