שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


משקור מים לחדרי אוכל

מחפשים פתרון מים קרים שמתאים לחדרי אוכל גדולים? משקור מים הוא ללא כל ספק התשובה. בעבור אלו שעדיין אינם יודעים מהם משקורי מים נסביר כי מדובר ביחידות קירור מים אותן מחברים אל מערכת החשמל ומניחים על הדלפק. כל משקור כולל 2-3 ברזים המאפשרים מזיגה פשוטה של מים אל תוך כוסות או קנקנים. התפוקה של המשקורים היא כ-200 ליטרים של מים קרים לשתייה בשעה. טמפרטורת המים תהיה 4-8 מעלות.

מתקן משקור מים עשוי נירוסטה מלוטשת מבטיח שימוש ממושך ונוח. המתקן עמיד ובעל עיצוב קלאסי אותו תוכלו להתאים לכל סגנון. ההשקעה ברכישת משקור היא השקעה לטווח ארוך. אל המשקור תוכלו להוסיף מתקן סינון המרחיק מהמים חלודה, חול, טעמי לוואי, ריחות לוואי וכימיקלים.

איזה מתקן מים הוא הנוח ביותר?

לא קיים מתקן מים אחד שמתאים לכולם. הבחירה הנכונה תהיה מתקן מים התואם את הצרכים והציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר. יש לכם את החופש לבחור בין מתקן מים רצפתי לבין מתקן מים שמניחים על דלפק, רמת סינון המים, כמות מים והתאמה של המתקן לצרכי המשתמשים. אם ילדים עתידים לעשות שימוש במתקן המים ישנה חשיבות לבחירה במתקן מים בטיחותי לשימוש גם בעבורם.

סוגיה של אחריות

קנייה של משקור מים או כל מתקן מים אחר יש ללוות בקבלת תעודת אחריות מלאה. קנייה חכמה היא כזו המתבצעת באמצעות חברה מקצועית ומובילה בתחומה המספקת אחריות ושירות מלא לכל מוצר. את הקנייה כדאי ללוות גם בבחינת ההוצאות הנלוות לשימוש במתקן המים. טרם הקנייה הקפידו לברר מה תהיה העלות של החלפת הפילטרים ושאר פעולות התחזוקה הדרושות לשמירה על איכות המים.

ידעתם שהחוק בישראל מחייב מתן תעודת אחריות למשך שנה אחת לפחות בעבור כל מוצר שעלותו עולה על 150 שקלים? חברת פילטר בר מקפידה לצרף אל כל משקור מים, כל מתקן מים וכל מוצר תעודת אחריות מתאימה. המתקנים כולם עומדים בתקן הישראלי, בטיחותיים לשימוש ומספקים מים נקיים ובריאים לשתייה. אם אתם מעוניינים במכשיר איכותי, בטיחותי וחסכוני חייגו פילטר בר ותמצאו את מבוקשכם.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים