שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מערכות טיהור מים למים נקיים מאבנית

נוכחות של אבנית במים מזיקה לצנרת ומזיקה למכשירי החשמל שלנו. הצטברות של אבנית תגרום נזקים בלתי הפיכים למכונת הכביסה, דוד השמש, קומקום חשמלי וגם למדיח הכלים. האבנית מקצרת את חיי המכשיר, גורמת לו להתאמץ יותר ומעלה כך את צריכת החשמל. מתקני מים מבוססים סינון אינם פותרים את בעיית האבנית במים, מערכות טיהור מים הן היחידות המטפלות באבנית ומצמצמות משמעותית את כמות האבנית במים.

מערכות טיהור מים ביתיות מתחברות אל ברז המים הראשי של הדירה ומסננות את כל המים בהם נעשה שימוש בבית. משמעות הדבר היא זרימת של מים נקיים מאבנית בצנרת שלכם. את ההבדל תוכלו לראות במכונת כביסה נקייה מאבנית, קומקום חשמלי נטול אבנית ומים צלולים, נקיים וטעימים לשתייה.

3 טכניקות טיהור מים

  1. שימוש בסנן מכאני המרחיק מהמים חלקיקים של לכלוך וחלודה. סנן זה אינו מסיר אבנית מתוך המים ואינו מסיר גורמים מזהמים המומסים במים.
  2. שימוש במערכות סינון מים על בסיס פחם פעיל המנקה מהמים חומרים כמו כלור ואבנית אך אינו מנקה אל כל החיידקים והגורמים המזהמים.
  3. שימוש בשיטת אוסמוזה המסננת מתוך המים את כל סוגי הבקטריות, חלודה, חומרים מזיקים, מלחים.

מערכת טיהור המים הטובה ביותר היא מערכת מבוססת פעילות של 3 טכניקות הטיהור הנ"ל. המים הנקיים והבריאים ביותר לשתייה הם מים שעברו סינון מכאני, סינון על בסיס פחם וטיהור במערכת אוסמוזה.

יתרונות של מערכת טיהור מים

  1. מים נטולי אבנית שאינם גורמים נזקים לצנרת ולמכשירי החשמל בבית.
  2. ניקוי מלא של המים ללא פגיעה בלחץ המים בברזים.
  3. אפשרות לחיסכון בחשמל.
  4. מים בריאים וטעימים לשתייה ללא הגבלה.

התקנה של מערכת טיהור מים מתחת לכיור

סינון של מי שתייה והמים בהם נעשה שימוש במטבח מתבצע תוך התקנת מערכת טיהור מים מתחת לכיור. המערכת מסננת לחלוטין מתוך המים אבנית, חול, חלודה וכלור. המערכת משלבת פעילות של כמה מסננים וכמה טכניקות סינון וניקוי למים. רק שילוב נכון של כמה מסננים וטכניקות ניקוי יצליח לספק מים מסוננים ונקיים ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת פרטים נוספים על מערכות טיהור מים לבית כולו או רק למטבח צרו קשר עם צוות המומחים של פילטר בר.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים