שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מסנני מים - תחזוקה נכונה

התקנה של מסנני מים נדרשת בישראל עקב איכות המים ומצב הצנרת. ההחלטה להתקין מתקן סינון מים אצלכם בבית או בבית העסק היא החלטה חסכונית ונכונה. מיד לאחר התקנת מתקן הסינון תרגישו הבדל באיכות המים. הסינון מתבצע בעזרת פילטרים שפותחו במיוחד בעבור סינון מים.

המתקן מספק לכם מים מסוננים ובריאים לשתייה ללא הגבלה. כל שיהיה עליכם לעשות על מנת להבטיח את איכות המים הוא לבצע החלפה של הפילטרים במתקן בהתאם להנחיית היצרן.

חברת פילטר בר מתמחה בשיווק ומתן שירות למתקני מים. הלקוחות רוכשים באמצעות החברה גם את מתקן המים וגם פילטרים או כל ציוד נדרש אחר לתחזוקת המתקן. האפשרות לקבל את כל השירותים הדרושים בתחום המים במקום אחד מהווה יתרון משמעותי. בבואכם לרכוש מסנני מים הקפידו לבחור במוצר איכותי ועמיד המספק מים בריאים וטעימים לשתייה.

מהו מתקן סינון מים?

אנו פוגשים בשנים האחרונות מסנני מים כמעט בכל בית. על מנת שתוכלו לרכוש את מסנן המים שלכם בראש שקט נסביר מעט אודות המתקן. סינון המים מתאפשר בעזרת מתקן המתחבר אל צנרת המים. כך למשל, בכדי לסנן את מי השתייה במטבח נחבר מתקן סינון מים אל הצנרת במטבח.

המתקן מזרים את מי השתייה שלכם דרך מסנני מים המסירים חול, חלודה, אבנית, מתכות, חרקים וגורמים מזהמים. את המים המסוננים תוכלו לקבל בטמפרטורת החדר באמצעות התקנת ברז מתאים או צוננים/רותחים באמצעות מתקן בר מים.

מסנן קו קוקוס

איך מתחזקים את מתקן המים?

פרט להתקנת המתקן יהיה עליכם גם לדאוג לתחזק אותו בהתאם להנחיות של היצרן. הפילטרים שמסננים את המים צוברים לכלוך רב לאחר מספר חודשים של שימוש ודורשים החלפה. כל שיהיה עליכם לעשות הוא להזמין מראש באמצעות חברת פילטר בר מסננים חדשים ולבצע את ההחלפה.

במעמד התקנת מתקן המים בקשו לקבל הדרכה להחלפה עצמית של הפילטרים. אתם תופתעו לגלות שמדובר בפעולה פשוטה אותה תצליחו לבצע בעצמכם. פרט לכך, יש להקפיד לשמור על מתקן המים נקי. אחת לשבוע לפחות כדאי לנקות את המתקן. בתקופות בהן המתקן אינו נמצא בשימוש יש למנוע מצב של מים עומדים בתוך המתקן.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים