שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מיני בר מים - עלויות ומחירים

בשנים האחרונות עונת הקיץ בישראל מתארכת בעוד עונת החורף מתקצרת. החום הכבד דורש מאתנו שתייה מרובה של מים בבית, בבית העסק, בבית הספר וכן הלאה. בכל מקום אליו אנו מגיעים נחפש כמעט מיד את בר המים או מתקן המים בו נוכל למזוג לעצמנו כוס של מים צוננים. הצורך בהתקנת מיני בר מים בכל בית ובכל בית עסק מובן לחלוטין.


כעת נשאלת השאלה איך מתמודדים עם העלויות? איזה פתרון מים הכי משתלם?


משרד הבריאות חוזר וטוען כי מי השתייה בברזים בישראל הם המים הבריאים ביותר לשתייה. כל שעליכם לעשות על מנת ליהנות ממים בריאים, נקיים וזולים הוא להתקין מתקן סינון למים שבברז. מתקן הסינון דואג מהרחיק מהמים חלקיקים של חול וחלודה כך שאתם נהנים ממים נקיים לשתייה. מתקני סינון המים אינם משפיעים על כמות המינרליים במים כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהסינון אינו גורע מאיכות המים.

בכל מתקן מיני בר מים ישנם מסננים (פילטרים) אותם עליכם להחליף אחת למספר חודשים בהתאם לשימוש. הבחירה הנכונה תהיה מתקני מים של חברות מוכרות בעלות תו תקן. חברת פילטר בר מקפידה להציע לקהל לקוחותיה את הדגמים החדשים ביותר בתחום תוך מחויבות לאיכות המוצר.

מה הכי זול?

כאשר בוחנים עלויות של מיני בר מים מבוסס מכלי מים מינרליים לעומת עלויות של מכשיר מבוסס מסננים, מגלים שהמים המסוננים זולים יותר. בעוד החשבון החודשי של צרכני המים המינרליים נקבע בהתאם לכמות המים שהוזמנה, בעלי בר מים מסנן יוכלו ליהנות ממים נקיים לשתייה כמעט ללא הגבלה.

מיני בר גולד דיגיטלמה הכי מתאים לי?

2 פרמטרים מובילים את בחירת פתרון המים : טעם המים ועלויות. רוב האנשים מחפשים בראש ובראשונה מים טעימים. הסיבה היחידה לבחירה במתקני מים מינרליים על פני מתקני סינון מים היא העדפת טעם. עלויות של בר מים מסנן מסתכמות ברכישת המכשיר או שכירת ורכישת פילטרים חדשים אחת למספר חודשים.

עלויות של מתקני מים מינרליים מורכבות מתשלום חודשי בעבור שכירת המכשיר ותשלום בעבור כל כד מים. ההוצאה המשפחתית הממוצעת של משפחה בעבור שירותי מים מינרליים היא כ-140 שקלים.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים