שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מתקני מים

שוק מתקני המים בישראל מתחדש ומתקדם ללא הרף. כיום ניתן לשלב בכל בית או בית עסק מתקני מים מתאימים. בבואנו לבחור מתקן מים לא נצטרך עוד להתפשר על פחות ממתקן מים שעונה לצרכים ולציפיות שלנו בצורה מדויקת. מתקני המים המודרניים מציעים מים קרים וחמים לשתייה, כמות גדולה של מים, התקנה מהירה, עיצוב מרהיב ועוד. אם אתם מתכננים החלפה של מתקן קיים או קניית מכשיר חדש, התחילו את התהליך בהגדרה מדויקת של הצרכים והציפיות. 

בשביל מה צריך מתקן מים?

שתייה של מים נחשבת לצורך בסיסי. בכל גיל נמליץ להרבות בשתייה מים עם דגש על מים איכותיים ונקיים. מי השתייה בישראל נחשבים לטובים לשתייה, אך בחלק מהאזורים בארץ הם אינם תמיד נקיים ולעתים מתלווה אליהם טעם לוואי. מתקני מים הם הדרך בה נצליח להבטיח לעצמנו מים נקיים ובריאים לשתייה בבית ובבית העסק. פשרות על איכות מי השתייה עלולות לבוא לידי ביטוי בהימנעות משתייה ובפגיעה בריאותית. 

אנו זקוקים למתקן מים על מנת להבטיח לעצמנו אספקת תקינה של מים איכותיים לשתייה. בבתים שיש בהם מתקני מים כל בני הבית עם דגש על ילדים מרבים בשתייה. המתקן מספק מים טעימים וקרים כך שכמות המים שבני הבית צורכים עולה. יתרון נוסף של מתקני המים המודרניים הוא עיצוב חדשני מרהיב. המתקנים החדשים מוסיפים למטבח סגנון ומראה מודרני. 

איך בוחרים מתקן מים?

כיום, על אף שמשרד הבריאות טוען שהמים בברז טובים לשתייה, ברוב הבתים נמצא מתקן מים במטבח. המתקנים בחלקם מתבססים על מכלים של מים מינרליים ובחלקם על סינון של המים שמגיעים מהברז. נדגיש שבחירה במתקן מבוסס מים מינרליים כוללת כמות מוגבלת של מים. לעומת זאת, כאשר נבחר במתקן סינון מים, כמות המים אינה מוגבלת. 

הפרמטרים לבחירת מתקן מים הם :

1. איכות המים
2. סוג המתקן (סינון / מכלי מים מינרליים)
3. התאמה של המתקן להיקף הצריכה
4. אחריות ושירות 
5. מחירים
6. עיצוב

אל תתפשרו על פחות ממתקן מים שמתאים לכם, מספק מים איכותיים וטעימים, נוח לשימוש ותואם את התקציב שהגדרתם מראש. שימו לב גם לתשלום הראשוני בעבור המתקן וגם להוצאות שוטפות.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים