שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מתקן שתייה

קנייה חכמה של מתקן שתייה לבית או לעסק נשענת על כמה פרמטרים. עלינו לוודא שאנחנו בוחרים במתקן שמתאים לנו היום ויתאים לנו גם בעוד מספר שנים. חשוב להתייחס לשיטת סינון המים ולוודא שאכן מתקבלים מים איכותיים, נקיים וטעימים לשתייה. נבחן גם את הגודל של המתקן ואת סגנון העיצוב. לפני שמשלימים את ההזמנה יש לבחון את עלויות התחזוקה השוטפות. ברוב מתקני המים יהיה עליכם להחליף מסננים אחת למספר חודשים, כדאי שתדעו מראש כמה עולה מסנן חדש והיכן ניתן לרכוש אותו. 

מידות של מתקן שתייה

על מנת להבטיח זמינות של מים לשתייה נרצה להציב את מתקן המים במיקום נגיש ובטיחותי. ברוב הבתים ובתי העסק, מתקן המים מוצב במטבח על השיש או על מדף. אם יש לכם מקום פנוי על השיש במטבח תוכלו להציב בו את המתקן בצורה בטיחותית ויציבה. כדאי לקבוע מראש את המיקום של המתקן, לבחור בהתאם בדגם מתאים ולוודא שההתקנה תהיה זמינה ונוחה. 

טיפים לבחירה נכונה – כדאי לדעת!

מתקן שתייה איכותי הוא בראש ובראשונה מתקן שמספק מים טעימים ונקיים. במידת האפשר כדאי לטעום את המים שהמכשיר מספק לפני הקנייה ולהחליט בהתאם. ישנם הבדלים בין טעמי המים שמספקים מתקני מים שונים. 
אם אתם מתלבטים בין מתקן מים מינרליים לבין מתקן שתייה שמבוסס על סינון מי ברז, כדאי שתדעו שמתקני מים מינרליים מספקים כמות מוגבלת של מים ומחייבים אתכם באחסון של מכלי המים. מתקני סינון מים מתחברים לברז המים של הבית, מסננים את המים והופכים אותם לצלולים, נקיים וטעימים. 

כל קנייה של מתקן מי שתייה לבית כרוכה בהוצאות תחזוקה. בכדי להבטיח סינון מלא של המים יהיה עליכם להחליף את המסננים אחת למספר חודשים. ההחלפה של המסנן כרוכה ברכישת מסנן חדש. העלות של המסננים ותדירות ההחלפה משתנה בהתאם למכשיר. כדאי לברר מראש מחירים של מסננים. החברות הגדולות בענף מציעות שירות תיקונים ותחזוקה, חשוב לברר מה כולל השירות ומה מגיע לכם במסגרת האחריות. רכישת מתקן מים עם תקופת אחריות ארוכה מבטיחה לכם שקט נפשי. 

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים