שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מהי אוסמוזה הפוכה?

אם קבלתם המלצה על התקנת מערכת אוסמוזה הפוכה אצלכם בבית, כדאי שתכירו את הטכנולוגיה החדשה שמספקת את המים הנקיים ביותר. מתקני המים האחרים אינם מצליחים להתחרות ברמת הניקיון של המערכת החדשה. אם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – הגעתם למקום הנכון! 

מה זה אוסמוזה הפוכה?

מערכות אוסמוזה הפוכה מיועדות בשימוש תעשייתי לטיהור מוחלט של מים לשתייה והתפלת מים (הפיכת מי ים מלוחים למי שתייה נקיים). המערכת מסוגלת לטהר מים באופן יסודי תוך הרחקה כוללת של מזיקים ברמה של חלקיקים מולקולריים. מערכות אוסמוזה הפוכה מסוגלות להרחיק מהמים כל חלקיקי זעיר של מתכת, שפעים, חומרים אורגניים, כימיקלים, חיידקים, כלור, בקטריות, חומרי הדברה, מלחים ועוד. תהליך של אוסמוזה הפוכה מספק את המים הנקיים ביותר. 

כיצד מסננים את המים?

הסינון המתקדם של המים מאפשר רק מעבר של מים צלולים ונקיים לחלוטין כך שאתם מקבלים לבסוף מים בריאים לשתייה. הטיהור של המים מתבצע ב-5 שלבים : 
1. סינון של פילטר שמסיר חול וחלודה
2. סינון עם פילטר פחם דחוס שסופח אליו כלור וכימיקלים
3. סינון עם פילטר פחם נוסף שמנטרל ריחות לא נעימים שיש במים
4. סינון של ממברנה שמסיר חלקיקים מזעריים של לכלוך
5. מעבר של המים דרך פילטר שמשפר את טעמים תוך הסרת כל טעמי הלוואי
בסוף תהליך הסינון כאשר המים נקיים לחלוטין ניתן להוסיף שלב שישי בו מוחזרים אל המים מינרליים חיוניים שאבדו בתהליך הסינון הקפדני. 

איפה אפשר להתקין את המערכת?

כיום, מערכות אוסמוזה הפוכה מותקנות בבתי מגורים, מרכזי בריאות, בתי עסק, מוסדות וכן הלאה. התקנת המערכת חוסכת את הצורך לרכוש בקבוקים של מים מינרליים ומעודדת שתייה מרובה של מים. קיימים היום מספר דגמים של מערכות אוסמוזה הפוכה כך שאתם בוחרים את מה שמתאים לכם. המערכת מותקנת לרוב מתחת לכיור במטבח כך שהיא אינה גוזלת שטח על השיש. ככל שהמערכת כוללת יותר שלבים של סינון כך היא תהיה יותר יקרה. מערכות תעשייתיות תהיינה יקרות יותר בהשוואה למערכות ביתיות. שימו לב שמערכות האוסמוזה דורשות החלפת סננים באופן סדיר על פי הנחיות היצרן. 

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים