שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מים מינרליים או בר מים?

כל אדם באשר הוא אשר מעוניין לשתות מים מעדיף מים נקיים ואיכותיים על פני מי ברז רגילים. מאחר ואין לדעת מה עוברים מי הברז בדרכם אל ברזי הבתים, בנוסף לטעמי הלוואי הלא נענימים, בתים רבים וכן בתי עסק רוכשים מתקני מים, בר מים או בקבוקי מים מינרליים לקבלת מים נקיים.

כיום ניתן לראות רבים מעדיפים מתקני מים מינרליים או בר מים על פני קניית בקבוקים, מאחר ושתי האופציות מספקות מים בכמות גדולה. את סוג המתקן מומלץ לבחור בהתאם לכמות צריכת המים במשפחה.

מתקן מים מינרליים

מתקן זה כולל מיכל גדול של מים מינרליים והוא בעל יכולת קירור וחימום לקבלת מים קרים ורותחים ברגע. את המיכל יש להחליף כל פעם שהוא מתרוקן, הן ע"י תיאום עם חברת המים להגעת נציג מטעמם שיביא מיכל חדש ויבצע את ההחלפה, או ע"י שמירת מיכלים עודפים בבית והחלפתם באופן עצמאי כשהמיכל מתרוקן.
מתקן זה יכול להיות יעיל לבית שצריכת המים בו אינה גבוהה כך שתדירות החלפת המיכלים היא רחוקה יותר.


בר לסינון מים

מתקנים אלו מתחברים ישירות אל מערכת אספקת המים הביתית וכוללים מסננים אשר מטהרים את מי הברז מלכלוכים, זיהומים וטעמי לוואי ומספקים למשתמשים מי שתייה נקיים וזמינים בכל עת. מתקנים אלו כוללים מערכות קירור והרתחה, כך שהמתקן יספק גם מים קרים ומים רותחים בלחיצת כפתור.
היתרון במתקנים אלו הוא שכמות המים שמקבלים מהם היא אינסופית, מאחר ומדובר במי ברז שעוברים תהליך סינון לעומת מיכלי מים שיש להחליף כל פעם שהם מתרוקנים. את המסננים במתקנים אלו יש להחליף אחת לתקופה בהתאם להוראות, יש מתקנים בהם ההחלפה מתבצעת פעם בחצי שנה בעוד מתקנים אחרים מחליפים מסנן פעם בשנה בלבד.
בר לסינון מים הינו אופציה מעולה לכל בית, ובמיוחד למשפחות או בתי עסק מרובי אנשים, אשר צריכת מי השתייה בהם גבוהה, מאחר והמתקן יספק מים נקיים ללא הגבלה.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים