שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מטהר מים

המים בברזים בישראל אינם תמיד נקיים מספיק לשתייה. משרד הבריאות קובע שמי השתייה בריאים וכשירי לשתייה, אך בכל זאת, כמעט בכל הבתים בישראל נמצא מתקן מים כלשהו. מטהר מים הוא מתקן סינון שמסנן את מי הברז ומבטיח לכם כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים, טעימים ובריאים לשתייה. מערכת טיהור המים מותקנת אצלכם בבית בצמוד לברז מסוים או מעל מקור המים הראשי. בתוך המערכת המים פוגשים 2-4 מסננים שמרחיקים מהם את כל הגורמים המזיקים. התוצאה בעבורכם היא המים הנקיים ביותר. 

כמה מסננים כולל מטהר מים?

מתקני טיהור מים כוללים לרוב 2 עד 4 מסננים. שני המסננים העיקריים הם: מסכנן מכאני לסינון של חלקיקי לכלוך ומסנן פחם שמנקה את המים ממתכות ומינרליים. מטהרי מים שכוללים מסננים נוספים מאפשרים גם אופציה של סילוק ריחות לא נעימים וטעמים לא טובים מהמים.

איך מתקינים?

מטהר מים הוא מתקן מים שדורש התקנה מקצועי. על הטכנאי להתקין בעבורכם את מתקן הטיהור בצמוד לברז המים של המטבח או בצמוד לברז המים הראשי של הבית. אתם בוחרים האם לטהר רק המים במטבח לטובת שתייה או את כל המים שזורמים אל הבית. רוב הלקוחות בוחרים להתקין את מטהר המים במטבח.  

איך מחליפים מסננים?

הסינון של המים מותיר על המסננים לכלוך כך שעלינו להחליף אותם אחת למספר חודשים. כאשר תחליפו את המסננים לא תאמינו שבעבר כל הלכלוך שמצטבר כעת על המסננים זרם אל כוסות השתייה שלכם. את החלפת המסננים תוכלו לבצע בעצמכם תוך רכישת ערכת החלפה של מטהר מים בהתאם לדגם שברשותכם. ההחלפה ניתנת לביצוע עצמאי ללא צורך באיש מקצוע וללא צורך בניסיון קודם. 

מדוע צריך יותר ממסנן אחד?

כאשר אתם מתקינים מטהר מים נרצה לספק לכם את המים הנקיים ביותר. שילוב בין כמה מסננים הוא הדרך היחידה בה אפשר יהיה לנקות את המים בצורה יסודית. מתקן הטיהור כולל מסנן שמרחיק מהמים חלקיקים, מסנן פחם לניקוי מתכות ומינרליים ומסנן להרחקת אבנית. רק פעולה משולבת של כמה מסננים מבטיחה לכם את המים הנקיים והבריאים ביותר. 

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים