שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


מה חשוב ברכישת בר מים?

הגעתם להחלטה לרכוש בר מים? מעולה! בר מים בבית או במשרד הוא דרך נהדרת לוודא שאתם, בני משפחתכם והסובבים אתכם נהנים משתיית מים נקיים ואיכותיים.

אנשים רבים שמקבלים החלטה לרכוש בר מים בפעם הראשונה יכולים להרגיש מעט אבודים כשמגיע הרגע לבחור את המתקן הטוב ביותר עבורם. כשקיים מגוון רחב של אפשרויות ובמגוון מחירים שונים, קשה לדעת איזו בחירה תהייה הכי נכונה בטווח הרחוק.

תו תקן ישראלי 1505

דבר ראשון וחשוב הוא לוודא שהמכשיר שאתם קונים הינו בעל תו תקן ישראלי 1505. מכשירים בעל תו תקן זה נבדקו בקפידה ע"י מומחים במכון התקנים הישראלי ואושרו לשימוש, מה שהופך מכשיר בעל תו תקן 1505 למבטיח יותר מבחינת ביצועים ואין כל ספק בנושא בטיחות המכשיר.

מכני או דיגיטלי

שני סוגים עיקריים של מתקני בר מים הם בר מים מכני ובר מים דיגיטלי. הבחירה בין השניים תלויה ברמת החדשנות הטכנולוגית והעיצוב בהם אתם מעוניינים וכמו כן גם נוחיות התפעול והמחיר.

מכשירי מים מכניים נוטים להיות גדולים יותר ומגושמים יותר במראה, אולם הם עמידים יותר ובעלי פחות תקלות. הם פועלים בלחיצה או דחיפת כפתור כלפי מטה ויש להחזיק את הכפתור עד הגעת המים לגובה הרצוי. קיימות דרגות שונות מבחינת הטכנולוגיה של מכשירים אלו - ישנם מכשירים מכניים אשר מספקים מים קרים וחמים בלבד, ללא אפשרויות נוספות, וישנם מכשירים מכניים מתוחכמים יותר בעלי מנגנוני הרתחה מיידית, חיסכון בחשמל, פיקוד שבת ועוד.

מכשירים דיגיטליים, לעומת זאת, נוטים להיות בעלי מראה מודרני ונעים לעין, הם בעלי מסך טאץ' דיגיטלי המשמש לתצוגה ולתפעול המכשיר.
למתקני המים הדיגיטליים קיימים לרוב מנגנוני חיסכון בחשמל, חיישנים אשר עוצרים אוטומטית את מזיגת המים בהגעתם לגובה מסויים, אפשרויות שליטה בטמפרטורת המים ועוד. המכשירים הדיגיטליים משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לצורך נוחות מקסימלית עבור המשתמשים במכשיר, ומאפשרים לרוכשים אותם להתאים את פעילות המתקן לשגרת היום-יום של כל משתמש.

הוצאות תחזוקה

מכשירי בר מים אינם יבצעו את עבודתם כראוי ללא החלפת מסננים פעם בתקופה, לפי סוג המכשיר והסנן שברשותכם. המסננים הם חלק חשוב ועיקרי בבר מים, מאחר ותפקידם לנקות את המים מלכלוכים וחומרים מזיקים טרם מזיגתם. חשוב להחליף מסננים כל תקופה, בהתאם להוראות הספציפיות הניתנות לסוג המכשיר ו/או המסנן שברשותכם, אחרת יתחיל להצטבר לכלוך ואבנית בתוך המתקן והדבר עלול להוביל להריסתו של המכשיר.

ישנם מתקנים המשתמשים בסנן אחד אותו יש להחליף פעם בחצי שנה, בעוד מכשירים אחרים מגיעים עם מסננים ייחודיים להם ויכולים לכלול גם נורת UV אותה גם יש להחליף כל זמן מה. בנוסף, יש לקחת בחשבון את קלות החלפת המסננים והאם יש צורך בהזמנת טכנאי לביצוע העבודה או שניתן להחליף עצמאית. תדירות החלפת המסננים, המחיר וסוג הסנן הם כולם פרמטרים שיש לקחת בחשבון כשרוכשים מכשיר מים.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אחריות על המכשיר וביטוח תקופתי. מומלץ לרכוש בחברות אשר מציעות ביטוח למכשירים שלהן הכוללים החלפת מסננים ותיקון תקלות במקרה ומופיעות.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים