שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


בחירה נבונה של בר מים חדש לבית מתבססת על בחינת איכות המתקן, רמת הסינון, קיבולת המים, נוחות השימוש ועלויות התחזוקה. נבדוק גם את העיצוב של הדגמים ואת המדיניות של החברה להחלפת מסננים וטיפול בתקלות. כדאי לבדוק מה בדיוק כלול במסגרת האחריות ומהי צריכת החשמל של המכשיר.
מי שתייה זמינים, נקיים וטעימים הם צורך בסיסי בכל בית ובכל מקום עבודה. אם אתם מחפשים בר מים מומלץ במחיר אטרקטיבי – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נסביר כאן איזה בר מים מומלץ למשפחות ואיזה מתקן מים מתאים לעסקים. כאן בישראל הבחירה העיקרית היא בין בר מים שמבוסס על מתקן סינון מים לבין מתקן מים שכולל מכלים של מים מינרליים. לכל אחת מהבחירות יש יתרונות וחסרונות.
מי הברז בישראל מוגדרים כראויים לשתייה אך במקומות רבים הטעם שלהם לא טוב או שיש להם ריח רע. מתקן מיני בר מעביר את המים סינון נוסף ומרחיק מהם לכלוך, ריחות וטעמי לוואי. שימוש קבוע במתקני מים גורם לנו להיות רגועים בידיעה שאנחנו צורכים מים נקיים ובריאים לשתייה. יתרון נוסף של מתקן מיני בר מים הוא הפטור מסחיבת בקבוקי מים מינרליים למקום העבודה או הביתה.
על מנת לבחור מכשיר מים שמתאים עליכם יש להגדיר תחילה את הצרכים והציפיות. המכשיר הנכון יעניק לכם את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם. הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם לבחור במכשיר שתואם את כמות המים הדרושה, אפשרויות התחזוקה, התקציב, המיקום וההעדפה האישית. כיום, רוב הישראלים מעדיפים מכשיר מים מבוסס מסנן איכותי על פני מתקנים מים שכוללים מכלי מים מינרליים.
כיום כאשר בכל בית עסק ובכל בית אפשר למצוא לפחות מתקן מים אחד, עלינו לדעת להבדיל בין מתקני מים איכותיים לבין כאלו שאינם מספקים תמורה מלאה בעד כספנו. מתקן מים עם ברז מים צוננים וברז מים רותחים הוא צורך בסיסי בכל מקום עבודה. העובדים, הספקים והלקוחות משתמשים במתקן המים להכנת כוסות שתייה. הבחירה הנכונה תהיה בראש ובראשונה מתקן מים שתואם את היקף השימוש. עליכם לוודא שבחרתם במתקן מים שמסוגל לספק מים קרים או חמים במהרה לכל המשתמשים.
אם קבלתם המלצה על התקנת מערכת אוסמוזה הפוכה אצלכם בבית, כדאי שתכירו את הטכנולוגיה החדשה שמספקת את המים הנקיים ביותר.
אחד ממתקני המים הוותיקים, המוכרים והאהובים ביותר הוא קולר. כולנו מכירים קולרים מימי בית הספר, השירות הצבאי, הלימודים באוניברסיטה וביקורים באתרי נופש.
המים בברזים בישראל אינם תמיד נקיים מספיק לשתייה. משרד הבריאות קובע שמי השתייה בריאים וכשירי לשתייה, אך בכל זאת, כמעט בכל הבתים בישראל נמצא מתקן מים כלשהו.
מתקני מים הפכו בשנים האחרונות למכשיר חובה בכל מטבח ובכל בית עסק. האיכות של המים בברזים, טעמי לוואי וריחות לא נעימים, דורשים מאתנו למצוא פתרון לאספקת מים נקיים, טעימים ובריאים לשתייה.
שוק מתקני המים בישראל מתחדש ומתקדם ללא הרף. כיום ניתן לשלב בכל בית או בית עסק מתקני מים מתאימים. בבואנו לבחור מתקן מים לא נצטרך עוד להתפשר על פחות ממתקן מים שעונה לצרכים ולציפיות שלנו בצורה מדויקת.
תוספת של מיני בר מים משדרגת כל מטבח. מבלי לגזול שטח אחסון רב אתם נהנים מאספקת לא מוגבלת של מים נקיים, קרים וטעימים לשתייה. כיום כאשר איכות מי השתייה בברזים מוטלת בספק ברוב אזורי הארץ, ברוב הבתים מותקן באופן קבוע בר מים.
קנייה חכמה של מתקן שתייה לבית או לעסק נשענת על כמה פרמטרים. עלינו לוודא שאנחנו בוחרים במתקן שמתאים לנו היום ויתאים לנו גם בעוד מספר שנים. חשוב להתייחס לשיטת סינון המים ולוודא שאכן מתקבלים מים איכותיים, נקיים וטעימים לשתייה.
כל אדם באשר הוא אשר מעוניין לשתות מים מעדיף מים נקיים ואיכותיים על פני מי ברז רגילים. מאחר ואין לדעת מה עוברים מי הברז בדרכם אל ברזי הבתים, בנוסף לטעמי הלוואי הלא נענימים, בתים רבים וכן בתי עסק רוכשים מתקני מים, בר מים או בקבוקי מים מינרליים לקבלת מים נקיים. כיום ניתן לראות רבים מעדיפים מתקני מים מינרליים או בר מים על פני קניית בקבוקים, מאחר ושתי האופציות מספקות מים בכמות גדולה. את סוג המתקן מומלץ לבחור בהתאם לכמות צריכת המים במשפחה.
אנשים רבים שמקבלים החלטה לרכוש בר מים בפעם הראשונה יכולים להרגיש מעט אבודים כשמגיע הרגע לבחור את המתקן הטוב ביותר עבורם. כשקיים מגוון רחב של אפשרויות ובמגוון מחירים שונים, קשה לדעת איזו בחירה תהייה הכי נכונה בטווח הרחוק.
הבחירה הבריאה שמספקת לכם כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים לשתייה היא בר מים עם פילטרים איכותיים. המים עוברים במתקן סינון יסודי המרחיק מהם חול, חלודה ושאר גורמים מזהמים.
בשנים האחרונות עונת הקיץ בישראל מתארכת בעוד עונת החורף מתקצרת. החום הכבד דורש מאתנו שתייה מרובה של מים בבית, בבית העסק, בבית הספר וכן הלאה. בכל מקום אליו אנו מגיעים נחפש כמעט מיד את בר המים או מתקן המים בו נוכל למזוג לעצמנו כוס של מים צוננים. הצורך בהתקנת מיני בר מים בכל בית ובכל בית עסק מובן לחלוטין.
חברת פילטר בר מתמחה בשיווק ומתן שירות למתקני מים. הלקוחות רוכשים באמצעות החברה גם את מתקן המים וגם פילטרים או כל ציוד נדרש אחר לתחזוקת המתקן. האפשרות לקבל את כל השירותים הדרושים בתחום המים במקום אחד מהווה יתרון משמעותי. בבואכם לרכוש מסנני מים הקפידו לבחור במוצר איכותי ועמיד המספק מים בריאים וטעימים לשתייה.
מתקני מים הם תחום המומחיות של החברה. אם אתם מחפשים מתקני מים מומלצים, לא בטוחים איזה מתקן מים מתאים לכם ואנכם מעוניינים להתפשר על פחות מהטוב ביותר – היכנסו לכל המידע >>
הכול מסכימים על בחירה בקולר נירוסטה כפתרון מים אידאלי בעבור מוסדות רפואיים, מוסדות חינוך, מכוני כושר, מרכזי נופש ועוד. בכל מקום בו נדרשת כמות גדולה של מים קרים לשתייה, קולר נירוסטה הוא הפתרון. בתוך הקולר ישנה יחידת סינון שמרחיקה מהמים חול, חלודה, כלור, טעמים לא טובים, ריחות לא נעימים.
על מנת לסייע לכם לבחור נכון במתקן טיהור מים שיספק לכם כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים, בריאים וטעימים, חברת פילטר בר מזמינה אתכם להמשיך ולקרוא עוד עד טיהור מים. מענה לשאלות נוספות זמין בעבורכם תוך פנייה אל צוות השירות.
שיטה אוסמוזה הפוכה היא שיטה בה מתפילים מי ים ומטהרים מים למטרת שתייה. הטיהור מרחיק מהמים חומרים אורגניים, כלור, חלודה, חול, חיידקים, בקטריות, מולקולות ועוד. תהליך הטיהור נדרש על מנת למנוע ריחות לא טובים וטעמי לוואי במים. הטיהור מתבצע בעזרת הפעלת ציוד טכנולוגי מתקדם. מדובר בשיטה מתקדמת ביותר לסינון מים.
החלפת פילטרים למקררים נדרשת בהתאם לשימוש. אם יש ברשותכם מקרר עם מכשיר המייצר קוביות קרח יהיה עליכם להחליף את פילטר המים חיצוני אחת לשנה. החלפת הפילטרים נדרשת על מנת להבטיח המשך אספקה של מים מסוננים למתקן המים והקרח של המקרר.
בחירה נכונה של מתקן מים בעבור חדר אוכל המשרת מאות או אלפי איש בכל יום היא משימה לא פשוטה כלל. משקור מים הוא הפתרון הנבחר בעבור רוב חדרי האוכל, אתרי הנופש והמסעדות המובילות.
התקנה של פילטר מים בברז המטבח היא הדרך בה תוכלו להבטיח לעצמכם מים נקיים ובריאים לשתייה. הפילטרים מרחיקים מהמים חול, לכלוך, חלודה וחומרים מזהמים. בעזרת הפילטרים המים הופכים הרבה יותר ראויים לשתייה, טעימים, צלולים ובריאים.
המעטפת החיצונית של רוב הקולרים עשויה גימור מתכת נירוסטה. המראה הסופי יהיה מתקן מים במראה קלאסי אותו תוכלו לשלב בכל מתחם עם כל סגנונות העיצוב הקיימים. קולרים ישתלב בעיצוב חדרי אוכל, מתחמי נופש, מוסדות לימוד, מרכזים רפואיים, פארקים ועוד.
השוק הישראלי מציע כמה סוגים של פתרונות מים. יש לכם את האפשרות לבחור מתקן סינון מים, מתקן טיהור מים, מתקן מים מינרלים, מתקן אותו מתקינים מתחת לכיור, מתקן המסנן ומטהר את כל המים בהם תעשו שימוש בבית ועוד.
השיקולים הנכונים לבחירת מטהר מים לבית או למשרד הם שיקולים של בריאות. כל קנייה של מתקן טיהור מים כדאי לבסס על בחינת הליך הסינון אותו עוברים המים במערכת.
מתקני מים מינרלים ומתקני סינון מים הפכו בשנים האחרונות לפריט חובה בכל בית באזור המרכז. שתייה של מים חיונית לשמירה על אורח חיים בריא.
מתקן משקור מים עשוי נירוסטה מלוטשת מבטיח שימוש ממושך ונוח. המתקן עמיד ובעל עיצוב קלאסי אותו תוכלו להתאים לכל סגנון. ההשקעה ברכישת משקור היא השקעה לטווח ארוך.
תוספת של מתקן סודה תשדרג משמעותית את חווית השתייה בבית ובבית העסק. מים מוגזים יהיו תוספת מרעננת ונטולת קלוריות לכל ארוחה.
מערכת טיהור המים הטובה ביותר היא מערכת מבוססת פעילות של 3 טכניקות הטיהור הנ"ל. המים הנקיים והבריאים ביותר לשתייה הם מים שעברו סינון מכאני, סינון על בסיס פחם וטיהור במערכת אוסמוזה.
בין המוצרים המובילים של חברת פילטר בר תוכלו למצוא מיני בר מים לעסק שיעניק למשרדכם מים חמים וקרים ללא הפסקה וכך כל העובדים במשרד יהנו ממים צלולים לאורך כל שעות יום העבודה.
מערכת אוסמוזה הפוכה הינה מערכת הסינון הטובה והיעילה ביותר לקבלת מים טהורים ומשובחים. תהליך הסינון של מערכת האוסמוזה ההפוכה מסיר סוגים רבים של כימיקלים וכן גם בקטריות, ומונע מעבר של אבנית, חול, חלודה ולכלוכים אחרים אל הברז או מתקן המים המחוברים אל המערכת.
את מתקני הסינון של המים מחברים אל צינור המים במטבח ומציבים על המדף או על השיש. לחיצת כפתור פשוטה תספק לכם מים קרים לשתייה או מים רותחים להכנת משקאות חמים. אפשרות נוספת תהיה מתקני מים המספקים גם מים מוגזים.
לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים