שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


איך עושים טיהור מים

שוק המים בישראל הוא שוק מאוד תחרותי. החברות מתחרות ביניהן על כל לקוח כאשר כל חברה טוענת שהיא זו שמספקת את המים הבריאים והנקיים ביותר. חלק מהחברות מציעות מתקנים עם מכלי מים מינרליים בעוד אחרות מציעות מתקנים מבוססים טיהור מים או סינון מים. מתקני המים בחלקם מתחברים אל צנרת המים, בחלקם דורשים חיבור חשמל ובחלקם דורשים שטח אחסון משמעותי.

על מנת לסייע לכם לבחור נכון במתקן טיהור מים שיספק לכם כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים, בריאים וטעימים, חברת פילטר בר מזמינה אתכם להמשיך ולקרוא עוד עד טיהור מים. מענה לשאלות נוספות זמין בעבורכם תוך פנייה אל צוות השירות.

מה רוב הצרכנים בישראל מעדיפים?

הבחירה המועדפת על בתי העסק והצרכנים הפרטיים היא מתקני סינון מים. הם בוחרים במתקני הסינון בשל היותם זולים יותר בטווח הארוך, נוחים לשימוש ובעיקר, מסוגלים לספק כמות בלתי מוגבלת של מים לשתייה. אם גם אתם מעוניינים במתקן מים שיוכל לספק לכם כמות גדולה של מים טעימים ובריאים, מתקן סינון הוא הבחירה הנכונה.

אלו שיטות טיהור מים קיימות?

אם חשבתם עד היום שכל מתקני סינון המים זהים – הגיע הזמן שתדעו שקיימות מספר שיטות סינון מים כאשר אל כל שיטת מתלוות עלויות משלה, טעמים, יתרונות וחסרונות. רוב המכשירים החדישים בתחום משלבים בין כמה טכניקות סינון על מנת לספק את המים הנקיים ביותר.  השיטות הנפוצות ביותר לטיהור וסינון מים לשתייה הן : סינון מכני, מסנני פחם, אוסמוזה הפוכה, מנורת UV.

איך פועל מתקן טיהור המים?

הפעולה של המתקן פשוטה מאוד. כל שיש לעשות הוא לחבר את המתקן אל צינור המים המתאים ולהבטיח כך את מעבר המים דרך מערכת הטיהור. המסננים של המתקן מבצעים את עבודתם נאמנה ודואגים לטיהור המים. אחת למספר חודשים יש לבצע החלפת מסננים כאשר האחריות לכך חלה על הלקוח. ככל שיש במתקן המים יותר מסננים כל עלות התחזוקה שלו תהיה גבוהה יותר.

עליכם לקחת בחשבון את העלויות של המסננים ולבחור בהתאם את מתקן המים החדש שלכם. כמו כן, חשוב לברר באיזו תדירות יהיה עליכם להחליף את המסננים. ישנם מתקני מים הדורשים החלפת מסננים אחת ל-4 חודשים בעוד אחרים דורשים החלפה אחת לחצי שנה או אחת ל-8 חודשים.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים