שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


בר מים - איזה הכי בריא

מחפשים בר מים חדש לבית או לבית העסק? חברת פילטר בר היא המקום בו תיהנו מייעוץ מקצועי, הסברים מפורטים וליווי של אנשי מקצוע שיסייעו לכם לבחור נכון את מתקן המים המתאים לכם ביותר והבריא ביותר.

למה לא כדאי לשתות מי ברז?

בעבר, כל תושבי ישראל נהגו לשתות מים מהברז. כיום, מעט מאוד אנשים שותים את מי הברזים באופן ישיר. כמעט בכל בית אנו מוצאים היום בר מים או מתקני סינון מים. הלכלוך הרב שמתגלה על מסנני המים במעמד ההחלפה מגלה עד כמה המים בברז מלוכלכים. המודעות הגבוהה שלכם לשמירה על בריאותכם אינה מאפשרת שתיית מים ישירות מהברזים.

המים בברזים בישראל נחשבים למים איכותיים. משרד הבריאות קובע דרישות מחמירות המחייבות בביצוע בדיקות קבועות למים. אך אותם מים איכותיים זורמים בתוך צינורות חלודים ומלוכלכים. הם אינם מגיעים אל הברז במטבח שלנו נקיים ואיכותיים. על מנת להבטיח את בריאותנו ואת איכות המים מותקן כמעט בכל בית מתקן סינון כלשהו או מתקן בר מים. את מתקן הסינון תוכלו להתקין מתחת לכיור או על השיש.

מיני בר מים אטלנטיס

מים מסוננים או מים מינרליים

ההחלטה הראשונה אותה תתבקשו לקבל לקראת רכישת בר מים חדש היא הבחירה בין מתקן סינון מים לבין מתקן של מים מינרליים. מתקני הסינון מתחברים לברז המים הקיים ומסננים בעבורכם מי ברז ללא הגבלה. הבחירה במתקני סינון מתאימה לבתים או עסקים בהם נדרשת כמות מים גדולה. בעבור בר מים מבוסס סינון מים לא תתבקשו לבצע החלפת מכלי מים כבדים. פעולת התחזוקה היחידה הנדרשת היא החלפת סנן מים אחת למספר חודשים.

הבחירה הבריאה שמספקת לכם כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים לשתייה היא בר מים עם פילטרים איכותיים. המים עוברים במתקן סינון יסודי המרחיק מהם חול, חלודה ושאר גורמים מזהמים. בכל לחיצה על כפתור ההפעלה תקבלו מים קרים או חמים טעימים ומוכנים לשתייה. המתקנים מעוצבים בסגנון מודרני שמשתלב בכל סוגי המטבחים. הבחירה בסינון מים על פני מים מינרליים מבטיחה לכם מים נקיים ובריאים ללא תלות במועדי חלוקה או מלאי של חברות המים המינרליים.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים