טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. בר מים לבית

בר מים לבית

תוספת של בר מים לבית תעודד את כל בני הבית להרבות בשתייה ולפתח הרגלים בריאים יותר. כאשר יש לנו במטבח בר מים מודרני ומעוצב שמספק כמות לא מוגבלת של מים קרים וטעימים לשתייה – אנחנו נשתה הרבה יותר מים בהנאה. 

כמה עולה בר מים לבית?

אם אתם מעוניינים להתקין בר מים בבית אך חוששים מהמחיר תשמחו לגלות שברי המים המודרניים אינם יקרים. התקנה של בר מים איכותי תעלה לכם הרבה פחות ממה שחשבתם. כל עוד תקפידו לבצע את הרכישה וההתקנה אל מול חברה מקצועית ומובילה בתחומה תוכלו להיות רגועים בידיעה שקבלתם תמורה מלאה בעד כספכם. חשוב לציין שאחת למספר חודשים צריך להחליף את המסנן במתקן המים במסנן חדש. החלפת המסנן הכרחית להמשך סינון תקין ויעיל.


מה הכי משתלם?

כאשר בוחנים עלויות של בר מים לבית אל מול עלויות של רכישת בקבוקי מים מינרליים, מגלים שבר המים הוא האופציה הזולה, הנוחה והנכונה. בר המים מסנן את מי הברז והופך אותם בריאים, נקיים וטעימים לשתייה. כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים זמינה בעבורכם בכל רגע נתון ללא תלות במכלי מים או מועדי חלוקה. לקוחות ששתו במשך שנים רבות רק מים מינרליים מספרים בהתלהבות על מים טעימים לשתייה ועל שימוש נוח. עם בר מים חדש בבית לא תתבקשו עוד לסחוב שישיות מים כבדות. 

בר מים לבית הוא הבחירה הירוקה. כאשר אתם בוחרים לסנן את המים בברז על פני רכישת בקבוקי מים מינרליים, אתם חוסכים לעצמכם ולסביבה התעסקות עם בקבוקי פלסטיק שאינם מתכלים בקלות. לא עוד ערימות של בקבוקים ריקים וצעדה יומיומית אל מתקני מחזור הבקבוקים. עם ברי המים החדשים לא צריך לעבוד קשה בכדי לשתות מים קרים ובריאים.


מה מתאים לבית עם ילדים?

כהורים חשוב לכם לספק לילדים מים בריאים לשתייה ללא פשרות בתחום הבטיחות. הבחירה של רוב ההורים היא בר מים לבית שכולל ברז מים קרים וברז מים חמים. את ברז המים הרותחים ניתן לנעול כך שהמתקן מתאים ובטיחותי לשימוש של ילדים קטנים. בר המים יתגלה כשימושי מאוד להכנה מהירה של בקבוק תמ"ל בשעות הלילה. 


בר מים לבית


לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים