טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

פילטר בר - פילטר מים | ממברנה | מסנני מים | בר מים רצפתי

שירותים למוסדות ומפעלים

מזג האוויר החם בישראל דורש שתייה מרובה של מים. מעסיקים בכל מקום עבודה קטן עד גדול נדרשים לספק לעובדים וללקוחות פתרונות שתייה. הצבת קולר מים היא ללא כל ספק פתרון אידאלי לאספקת כמות גדולה של מים נקיים, צלולים וקרים לשתייה. הקולרים הם הבחירה של רוב המעסיקים כאשר ישנם מקומות עבודה בה נוכל למצוא כמה קולרים של מים לשתייה. 


כל הסיבות לבחור קולר למשרד


קולר מים הוא פתרון מים קרים לשתייה. תוך לחיצת כפתור פשוטה תוכלו לשתות מים ישירות מהמתקן או למלא כוס/בקבוק מים. הבחירה בקולר היא בחירה במתקן מים מהיר, יעיל ועמיד. תוכלו לבצע שימוש ממושך של כמה שנים בקולר ללא תקלות. 


מה חשוב לכם בבחירת פתרונות מים למשרד?


כמו כל מעסיק אחר, גם אתם בוחרים את מתקן המים שלכם בהתאם לטובת העובדים, התאמה לאופי העבודה ושיקולים של עלויות. קולרים המסוגלים לספק כמות גדולה של מים קרים מאפשרים לכלל העובדים לשתות מים ללא הגבלה. המים יהיו קרים, נקיים, צלולים וטעימים. קולר המסוגל לספק כמות גדולה של מים קרים מבטיח שלא יהיו תורים סביב הקולר. בניגוד למתקני מים אחרים המסוגלים לספק כמות מים קטנה בלבד, הקולר מספק כמות גדול יותר של מים ללא צורך בהחלפת פילטרים תכופה או החלפת מכלי מים. 

שיקולים של עלויות מובילים את בחירת מתקן המים למשרד. המעסיקים בוחרים קולרים כפתרון מים זול ונוח לתחזוקה. המסננים שבתוך הקולרים אינם דורשים החלפה מהירה או פעולות תחזוקה יקרות. 


איפה כדאי להציב קולרים במשרד?


ההמלצה היא על הצבת קולרים בחדר האוכל ובכניסה אל המתחם. הקולר שבמטבח ישמש את העובדים לשתייה של מים בסיום הארוחה. הקולר שנמצא בכניסה אל מקום העבודה ישמש את הלקוחות והספקים המגיעים אליכם. 


איך מזמינים?

הזמנה של קולר למשרד או כל מתקן מים אחר מתחילה בפנייה אל חברת פילטר בר. החברה מתמחה בפתרונות טיהור מים למגזר העסקי (השירות ניתן לארגונים גדולים וקטנים כאחד) והמוסדי.  צרו קשר להזמנה של קולרים איכותיים, עמידים ונוחים לשימוש (כולל סינון מים) במחירים שווים לכל כיס.


טואול - בניית אתרים