טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

פילטר בר - פילטרים לתעשייה | מתקני מים | ריכוך מים

שירותים ללקוחות פרטיים

שואלים את עצמכם איך לגרום לילדים שלכם לשתות יותר? הדרך לעשות זאת היא יצירת הרגלים נכונים של שתייה מרובה מגיל צעיר. הצבה של בר מים בבית תהפוך את שתיית המים לחוויה חיובית מהנה. הילדים ישמחו לגלות עצמאות ולמלא בעצמם את הכוס במים קרים. הורים רבים מדווחים על שינוי חיובי בהרגלי השתייה של הילדים לאחר התקנה של בר מים במטבח.


בר מים בטיחותי לילדים


שימוש עצמי בבר מים מתאים לילדים כל עוד מנטרלים את ברז המים החמים או נועלים אותו. יש להקפיד לנעול את ברז המים החמים על מנת למנוע כוויות. הילדים עלולים להתבלבל בין הברזים ולמזוג לעצמם מים רותחים. בכדי  להגן על הילדים מציעים היצרנים מתקנים של בר מים עם נעילת ילדים. הנעילה אינה מאפשרת מזיגה קלה של המים תוך לחיצת כפתור. ישנה המלצה על נעילת ברזי המים הרותחים בכל בית עם ילדים. ניתן על פי בקשה להתקין נעילה גם על ברז המים הקרים.


בר מים בבתים עם תינוק


מים מסוננים נקיים חיוניים בכל בית. בשלבים בהם התינוק עוד יונק בר המים ישמש בעיקר את האם המניקה הזקוקה לשתייה מרובה. בשלב מאוחר יותר המים החמים יוכלו לשמש לחימום של מזון תינוקות ובהמשך גם להכנתו. בר מים מודרני חדיש המאפשר חימום מים על פי טיימר יבטיח שלא תמתינו לרתיחת המים. אם אתם יודעים שהפעוט מתעורר בכל יום בחמש בבוקר ומבקש לקבל אוכל תוכלו לתזמן מראש את הרתחת המים במכשיר.


איך מבטיחים את איכות המים?


מתקן בר מים דורש כמה פעולות תחזוקה בסיסיות על מנת להבטיח את איכות המים. כל שעליכם לעשות הוא להחליף את הפילטרים במתקן בהתאם להנחיה של היצרן ולהקפיד על ניקיון שוטף של המתקן. מכשירים חדישים כוללים נורה שנדלקת ברגע שהגיע הזמן להחליף את הפילטרים. החלפת הפילטרים מתבצעת באופן עצמאי תוך רכישת פילטרים מתאימים.

טואול - בניית אתרים