טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סינון וטיהור מים
  6. /
  7. פילטר מים

פילטר מים

שתיית מים חיונית לשמירה על בריאות הגוף כאשר ההמלצה היא על שתייה מרובה בכל גיל, בכל מזג אוויר ובכל מקום. ישנם אזורים רבים בארץ בהם מי השתייה שבברזים אינם טעימים ומלווים בריחות לא נעימים. אם גם אצלכם בבית או במקום העבודה המים בברז אינם מתאימים לשתייה – הגיע הזמן לפתור את הבעיה עם פילטר מים איכותי. מחקרים מגלים שמתקני מים חדישים ונוחים לשימוש שמספקים מים קרים, נקיים וטעימים מעודדים שתייה מרובה ותורמים כך לבריאות הגוף והנפש.

למה חשוב לסנן את מי השתייה?

המים בברזים סופחים בדרכם אליכם חלודה, חול, חיידקים, בקטריות וגורמים מזהמים נוספים. כמו רבים אחרים גם אתם אנכם מעוניינים להכניס לגופכם רעלים וחיידקים עם כל לגימת מים. אם כך, אתם זקוקים למתקן סינון מים עם פילטר איכותי. מתקני סינון מים אפשר וכדאי להתקין בכל מטבח בבית ובבית העסק. הסינון מתבצע באמצעות פילטר מים איכותי ותקני שמרחיק מהמים את הגורמים המזיקים ומזרים אליכם מים נקיים, טעימים ובריאים לשתייה.

סינון של מי השתייה חיוני לשמירה על הבריאות ועידוד שתייה מרובה. כאשר ישנה כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים וטעימים לשתייה הילדים שלכם ישתו הרבה יותר ויפתחו הרגלים בריאים. התקנת פילטר מים במקום העבודה תשפר את איכות מי השתייה ואת סביבת העבודה. כהורים וכמעסיקים יש לנו מחויבות לספק מי שתייה בריאים וטעימים.

איך מנקים מי שתייה?

על מנת להבטיח שמי השתייה שלכם נקיים ובריאים כדאי להעביר אותם דרך פילטר מסנן. אם תבדקו את פילטר המים לאחר שבוע של שימוש תגלו שהצטברה עליו כמות גדולה של לכלוך. את כל הלכלוך הזה הפילטר הרחיק מהמים שאתם שותים בכל יום. סינון המים מתאפשר באמצעות הזרמת המים דרך הפילטר כך שחלק ניכר מהגורמים המזהמים נשאר בתוך הפילטר ולא זורם אל כוס המים שלנו. האחריות לנקות את המים היא של הפילטר בעוד אתם אחראים לבחור נכון בפילטר איכותי שתואם את מתקן המים. על פילטר מים להיות כמה שיותר איכותי, כמה שיותר עמיד (מחזיק מעמד לפחות חודשיים) ולא יקר מידי.


לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all