טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מיני בר מים

מיני בר מים

שוק מתקני המים מציע לנו מבחר מתקנים לשימוש ביתי ומגוון מתקנים לשימוש מוסדי או עסקי. המתקנים בחלקם חדישים ומודרניים ובחלקם פשוטים ועמידים. אתם בוחרים האם לרכוש מיני בר מים דיגיטלי חדיש או מתקן מים בתפעול ידני. את מתקן המים החדש שלכם תבחרו על פי הצרכים, הציפיות, התנאים בשטח ושיקולי תקציב. 

עצות זהב לבחירת מיני בר מים

מתקשים להחליט איזה בר מים הכי מתאים לכם? אל תמהרו לרכוש את המתקן החדיש ביותר או את המתקן הזול ביותר מבלי להגדיר תחילה את הצרכים והציפיות שלכם. על בר המים להתאים למספר הנפשות בבית או מספר המשתמשים במשרד, לכלול ברז מים רותחים או רק ברז מים קרים, לאפשר נעילת ילדים במידת הצורך ועוד. 

אם תקדישו מחשבה לבחירת בר המים הבא שלכם, תתייחסו לכל הפרטים הקטנים ותוודאו שבחרתם מתקן מים שאכן תואם את הצרכים שלכם היום ובעוד שנתיים – תסיימו את התהליך עם בר מים שתיהנו להשתמש בו במשך מספר שנים. 

כיום, מתקני מיני בר מים זוכים לפופולריות רבה. הגודל של המתקן מאפשר את הצבתו על דלפק או על השיש במטבח בנוחות. המכשיר הדיגיטלי פשוט מאוד להפעלה כך שבלחיצת כפתור פשוטה מתקבלים מים צוננים או מים רותחים. משפחות עם ילדים מתקינות בקלות נעילת ילדים לכפתור המים הרותחים ונהנות ממים חמים זמינים להכנת בקבוק התמ"ל לתינוק. הגודל של המכשיר מהווה יתרון. העיצוב תואם את הסגנון המודרני שמאפיין את רוב המטבחים כיום. 

כמה עולה בר מים?

כמו בכל תחום אחר גם כאן תוכלו למצוא מתקני מים יקרים לצד מתקני מים זולים. על מנת לקבל את התמורה המלאה בעד כספכם כדאי לבחון את הדגמים והעלויות לפני שמגדירים תקציב. חשוב לזכור שהתקנת בר המים בבית תאפשר אספקה בלתי מוגבלת של מים נקיים, טעימים ובריאים. כאשר משווים את עלות מתקן המים מול עלויות של רכישת בקבוקי מים מינרליים מגלים שרכישת מתקן סינון מים היא הצעד המשתלם יותר מבחינה כלכלית. אל תשכחו לבדוק גם את העלות והזמינות של הפילטר בכל מתקן. אחת למספר חודשים יהיה עליכם להחליף את הפילטר במתקן המים.לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all