טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קולרים
  6. /
  7. קולרים

קולרים

אחד ממתקני המים הוותיקים, המוכרים והאהובים ביותר הוא קולר. כולנו מכירים קולרים מימי בית הספר, השירות הצבאי, הלימודים באוניברסיטה וביקורים באתרי נופש. גם היום בישראל של שנות האלפיים אותם קולרים שאנחנו מכירים מתקופת ילדותנו מהווים מתקן מים מוביל ושימושי. הסיבה לכך היא היכולת של הקולר לספק כמות גדולה של מים קרים בתוך זמן קצר. מתקני מים מודרניים אינם מצליחים להתחרות בכמות המים ובמהירות בה הקולר מסוגל לספק מאות כוסות שתייה. 

מתי כדאי לבחור קולרים?

אם אתם מחפשים מתקן מים עמיד, אמין, יעיל ונוח לשימוש – קולר יהיה ללא כל ספק פתרון מתאים. הקולר ידוע כעמיד גם כאשר מרבים להשתמש בו. זהו מתקן מים שמתכונן מראש לספק כמויות גדולות של מים קרים לשתייה. הקולר כולל מכל של מים, מסננים, פונקציה של קירור ומשאבה ששואבת מים אל תוך הקולר ומזרימה אותם את פיית השתייה. מערכת ההפעלה הפשוטה מבטיחה מינימום תקלות תוך מקסימום תפוקה. 

קולרים אידאליים בעבור מקומות עבודה, מוסדות ואתרי נופש בהם נרצה להציב מתקן מים שמסוגל לשרת עשרות אנשים בכל שעה. הקולר קל מאוד להפעלה ואינו דורש תחזוקה רבה. קולר יהיה פתרון נהדר בעבור בתי ספר, מרכזי חוגים, בסיסי צבא, שדות תעופה וגם מרכזי בריאות. ילדים מצליחים להשתמש בקולר בקלות גם בגילאים צעירים. 

דגשים לקראת הזמנת קולר

בבואנו להזמין מתקן מים חדש נרצה תחילה להגדיר את הצרכים והציפיות שלנו. כאשר נדע מה בדיוק אנחנו צריכים ורוצים נצליח לבצע בחירה מדויקת. עלינו להתייחס לכמות המים הדרושה, מיקום, דרישות תחזוקה, עלויות ועיצוב. קולר ידוע כמתקן מים שמסוגל לספק כמויות גדולות של מים קרים לשתייה אך במידה ודרושה לכם כמות גדולה של מים בתוך זמן קצר – כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. כאשר מדובר במתקן מים בעבור חדרי אוכל גדולים שדורשים כמה מאות כוסות מים קרים בתוך שעה – ייתכן ותתבקשו להתקין מספר קולרים או לבחור בפתרון מים אחר (משקור). 

העיצוב החיצוני של המתקן ידוע כמודרני ומרשים. הקולרים עשויים נירוסטה כסופה ומעוצבים בצורה מלבנית. יש להציב את הקולר במיקום נוח לגישה. הימצאות של ברז מים בקרבת מקום תהפוך את ההתקנה לפשוטה ומהירה.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים