טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בר מים
  6. /
  7. מיני בר

חיפוש :

מיני בר

תוספת של מיני בר מים משדרגת כל מטבח. מבלי לגזול שטח אחסון רב אתם נהנים מאספקת לא מוגבלת של מים נקיים, קרים וטעימים לשתייה. כיום כאשר איכות מי השתייה בברזים מוטלת בספק ברוב אזורי הארץ, ברוב הבתים מותקן באופן קבוע בר מים. החלפת מתקני המים הגדולים והמסורבלים במתקן מיני בר מים תורמת לעיצוב של המטבח מבלי לגרוע מאיכות מי השתייה או כמות המים שהמתקן מספק. מתקני המים החדשים מעוצבים יותר, נוחים יותר לשימוש ובעיקר, הרבה יותר קטנים. 

כמה אנשים עתידים להשתמש במתקן המים?

מיני בר מים שמתבסס על סינון המים שבברז יכול לספק כמות לא מוגבלת של מים איכותיים לשתייה. בעבור שימוש ביתי מתקני המיני בר מספיקים ועונים היטב לדרישות של המשפחה הישראלית. עליכם לבחון את ההתאמה בין היכולות של מתקן המים לבין הכמויות הדרושות רק כאשר מדובר במתקן מים שעתיד לשרת קבוצת עובדים. אם אתם זקוקים למתקן מים שיוכל לספק כמה עשרות כוסות מים קרים בתוך זמן קצר מאוד – ייתכן ומתקן בר מים גדול יותר מתאים. 

מה ההבדל בין מתקן לשימוש ביתי לבין מתקן מים לעסק?

מתקן מיני בר מים ביתי מתאים לשימוש עסקי כאשר הצריכה של מי השתייה דומה לצריכה הביתית. כאשר מדובר בעסק משפחתי קטן או בקבוצה קטנה של עובדים (עד 20) שעתידה להשתמש במתקן המים, תוכלו להסתפק במתקן קטן. מתקני מים שמיועדים מראש לשימוש עסקי יהיו בעלי יכולת לספק כמות גדולה של מים בתוך זמן קצר. 

אלו פונקציות דרושות?

אתם מחליטים האם לרכוש מתקן מים שמספק רק מים קרים או לרכוש מתקן שכולל גם פונקציה של מים רותחים או מים פושרים. קיימים היום מתקני מים חכמים וחדישים שמאפשרים הרתחת מים מתוזמנת כך שכאשר תלחצו על הכפתור תקבלו מים רותחים ללא צורך בהמתנה (נציין שמדובר בהמתנה בת חצי דקה ברוב המכשירים). 

איזה גודל של מתקן מתאים למטבח שלי?

מתקן מים מכל סוג דורש שטח אחסון כך שעליכם לקבוע מראש את המיקום של המתקן ולבחור בהתאם מתקן במידה מתאימה. חשוב לוודא גישה נוחה אל המתקן בעבור כל בני הבית. אם יש ילדים בבית שימו דגש על הפעלה בטיחותית.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all