שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

בר מים

קניית בר מים חדש (במקום מכשיר קיים) או קניית בר מים ראשון היא הזדמנות לבחור מתוך המכשירים הקיימים בשוק את המכשיר המתאים ביותר. אם יש ברשותכם כבר מתקן מים כדאי לשאול מה הייתם רוצים לשפר במכשיר הבא ומדוע החלטתם להחליף את בר המים. אלו שרוכשים מתקן מים לראשונה יצליחו לבחור נכון באמצעות הגדרת הצרכים והציפיות. 

איך בוחרים נכון בר מים?

על מנת לבחור נכון את בר המים שלכם עליכם לדעת איזו כמות מים דרושה לכם, היכן תציבו את המתקן, האם דרוש לכם גם ברז של מים רותחים, מהי התדירות בה תשתמשו במכשיר ומהו התקציב שעומד לרשותכם. כיום כאשר קיים מתקן בר מים אחד לפחות בכל משרד וגם בכל בית, המבחר גדול וישנה הזדמנות לבחור במכשיר מצוין שיתאים בדיוק למה שאתם צריכים ומצפים. 

איזו כמות מים דרושה? 

כל מתקן בר מים איכותי ככל שיהיה מסוגל לספק כמות מסוימת של מים קרים. חלק מהמכשירים יוכלו לספק כמות גדולה ואחרים כמות קטנה. בכדי למנוע מצבים של תור ארוך ליד מכונת המים עליכם לבחור נכון את מתקן המים בהתאם לכמות הדרושה. כדאי לבחור בר מים למשרד בהתאם למספר העובדים. על בר המים שלכם להיות מסוגל לתת מענה מהיר ויעיל לדרישה של העובדים לקפה בשעות הבוקר. כך למשל, אם המשרד שלכם מונה 120 עובדים, תרצו לבחור מתקן בר מים שמסוגל לספק לפחות 80 כוסות מים רותחים/קרים בשעה. 

היכן יוצב המתקן?

ברי המים החדשים מצטיינים גם באספקת מים וגם במראה חיצוני. אם בעבורכם מתקן מים הוא הקולר הכסוף שכולנו זוכרים מבית הספר היסודי – אתם תשמחו לגלות מתקני מים מעוצבים ומודרניים. קיימים היום ברי מים שאפשר להציב על השיש במטבח או בחדר האוכל במשרד וגם ברי מים מעוצבים ונוחים לשימוש שמתאימים לעמדות קבלה.

אם אנכם בטוחים באיזה בר מים כדאי לכם לבחור או איזה בר מים מתאים לתנאים בשטח – כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה. תהיו אתם חכמים ותרכשו את בר המים שלכם בחברה שמתמחה בתחום ותשלימו את הרכישה במהרה עם מתקן מים איכותי, תעודת אחריות והרגשה טובה. 


logo בניית אתרים