שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות


איזה בר מים הוא הטוב ביותר

השוק הישראלי מציע כמה סוגים של פתרונות מים. יש לכם את האפשרות לבחור מתקן סינון מים, מתקן טיהור מים, מתקן מים מינרלים, מתקן אותו מתקינים מתחת לכיור, מתקן המסנן ומטהר את כל המים בהם תעשו שימוש בבית ועוד.

חברת פילטר בר מציעה כמה סוגים של פתרונות מים כאשר כל פתרון מביא עמו יתרונות וחסרונות. את מתקן המים הטוב ביותר בעבורכם תבחרו בהתאם להעדפות אישית, צרכים וציפיות. הדרך לבחור נכון מתחילה בפנייה אל הנציגים המקצועיים של חברת פילטר בר. ספרו להם מה אתם צריכים ומצפים לקבל מבר המים שלכם ותקבלו המלצה על בר מים מתאים.

בר מים מסוננים – הבחירה של רוב הישראלים

מתקני סינון מים נמצאים היום כמעט בכל בית ובכל בית עסק. בר מים מסוננים הוא החלופה הבריאה, השימושית והחסכונית ביותר לשתיית מי ברז. לאחר שנים בהן מתקני המים המינרלים הובילו את השוק, מתקני סינון מים חזרו להוביל עם קולקציות חדשות של מתקנים מעוצבים, אפשרות לשילוב ברז מים מוזגים ואפשרות למים רותחים.

היתרונות של בר מים ביתי באים לידי ביטוי בנוחות מקסימלית, כמות בלתי מוגבלת של מים נקיים לשתייה, טעמים טובים, עלויות תחזוקה מינימליות ופרידה מסחיבת שישיות מים ומכלי מים מינרלים. כל שיש לעשות בכדי ליהנות ממים בריאים ונקיים הוא להחליף את המסנן במכשיר בהתאם להמלצה של היצרן. ההחלפה מתבצעת בצורה פשוטה עם אפשרות לבצע את החלפת המסנן בעצמכם.

בר מים מומלץ – מה חשוב לבדוק?

ההבדלים בין מתקני המים יבואו לידי ביטוי בטעמים של המים, רמת הניקיון, עלויות, עיצוב ונוחות שימוש. בבואכם לבחור בר מים לבית או לעסק עליכם לוודא מראש שמדובר במתקן המספק מים טעימים שאתם נהנים לשתות. כמו כן, חשוב לוודא שמדובר במתקן מים נוח לשימוש, בטיחותי ועמיד. לא נבחר בר מים חדש באופן סופי מבלי לברר מהן העלויות הצפויות. כדאי לבדוק כמה עולה המתקן? כמה עולה ההתקנה? מהי צריכת החשמל הצפויה? כמה יעלה מסנן חדש? אלו פעולות תחזוקה נדרשות? מה עושים במקרה של תקלה? קיימים היום מתקני מים חדישים המאפשרים חיסכון בצריכת החשמל – חפשו אותם.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
logo בניית אתרים