טלפון לשירות לקוחות
073-7329828 , 050-2334400


חנות תצוגה בחולון
שד’ קוגל 29


חיפוש :

אוסמוזה הפוכה - מה חשוב לדעת

שיטה אוסמוזה הפוכה היא שיטה בה מתפילים מי ים ומטהרים מים למטרת שתייה. הטיהור מרחיק מהמים חומרים אורגניים, כלור, חלודה, חול, חיידקים, בקטריות, מולקולות ועוד. תהליך הטיהור נדרש על מנת למנוע ריחות לא טובים וטעמי לוואי במים. הטיהור מתבצע בעזרת הפעלת ציוד טכנולוגי מתקדם. מדובר בשיטה מתקדמת ביותר לסינון מים.

טכניקת אוסמוזה הפוכה לטיהור מים ביתי

לאחר תקופה בה הטכנולוגיה הייתה בשימוש רק בתעשייה, ניתן למצוא היום גם מתקני טיהור מים ביתיים מבוססים אוסמוזה הפוכה. המים המטוהרים משמשים מי שתייה נקיים וצלולים ביותר. בני הבית נהנים ממים נטולי ריחות לא נעימים או טעמי לוואי. המים מסיימים את תהליך הטיהור נקיים יותר בהשוואה למים של כל מתקן סינון אחר. טכניקת טיהור מים בשיטת אוסמוזה הפוכה משמשת את תעשיית המזון לייצור של מיצים, יין ושאר מוסרים. המים המטוהרים הופכים את תהליך הייצור חסכוני ונוח יותר.

התפלת מים עם אוסמוזה הפוכה

תהליכי אוסמוזה הפוכה משמשים מזה מספר שנים לטובת התפלה של מי ים מלוחים. בתום תהליך ההתפלה מי הים הופכים למים נקיים, צלולים ומתוקים, מים בהם ניתן להשתמש לשתייה, השקיה ושאר שימושים. כיום מים מותפלים משמשים מים לשתייה בעיר אילת וביישובים הסובבים אותה.

אלו שימושים נוספים יש לשיטה?

מתקני טיהור מים משמשים היום מתקני שטיפת רכבים. שימוש במים מטוהרים עם כמות נמוכה של מינרליים מצמצמת את כמות המים שנשארת על הרכב בתום השטיפה. מתקן טיהור מים מצליח להפחית את זמן השהות של כל רכב במתקן הייבוש ומסייע כך בצמצום צריכת החשמל.

יתרונות וחסרונות של השיטה

כטכניקת טיהור מים מתקדמת מצליחה שיטת אוסמוזה הפוכה לספק את המים הנקיים ביותר. יהיו אלו מים נקיים יותר ממים אותם תקבלו מכל מתקן סינון מים אחר. ישנה טענה כי המים המתקבלים כה נקיים עד כי התהליך מטהר מתוכם גם את המינראליים החיוניים. חסרון נוסף של השיטה הוא בזבוז מים. רק רבע מכמות המים שנכנסת אל המסנן אכן מטוהרת ומגיעה אל הברז.

טכניקת אוסמוזה הפוכה מעוררת באופן טבעי שאלות רבות. כולנו נרצה ליהנות מהמים הנקיים ביותר. לקבלת פרטים נוספים ומענה לשאלות, צוות השירות של חברת פילטר בר זמין בעבורכם.

לפרטים והזמנות התקשרו

או השאירו פרטים:
בניית אתרים 2all