שעות פעילות

א'-ה': 08:00-20:00 ו': 08:00-13:00

כתובת

חנות תצוגה בחולון, שד' קוגל 29

אמנת השירות

אוסמוזה הפוכה לתעשייה

הליך אוסמוזה הפוכה לתעשייה הוא הליך באמצעותו מתפילים מי ים ומטהרים מים מתוקים. כאשר מטפלים נכון במים ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפוך מים שמוגדרים כלא שמישים למים שאפשר לעשות בהם שימוש בתעשייה. תהליך אוסמוזה הפוכה מנקה ומטהר את המים מחומרים אורגניים, מזיקים, כלור, חלודה, חיידקים, גורמים מזהמים ועוד.

המים שמתקבלים בסופו של התהליך הם מים שניתן להשתמש בהם למטרות תעשייה, שתייה והשקיה. חשוב לציין כי בניגוד לתהליך אוסמוזה רגילה שנחשב טבעי, תהלכי אוסמוזה הפוכה דורשים מעורבות של כוח חיצוני ואינם נחשבים טבעיים. את התהליך מבצעים באמצעות מערכות מיוחדות שמטפלות במים ומספקות כמות גדולה של מים מטוהרים לאורך זמן. ההשקעה שלכם במערכת אוסמוזה הפוכה איכותית שמיועדת לשימוש תעשייתי היא השקעה לטווח ארוך.

מתי משתמשים באוסמוזה הפוכה לתעשייה?

השימוש במים מטוהרים ומותפלים נמצא במגמת עלייה. יותר ויותר תעשיינים בארץ ובעולם לומדים להכיר את היתרונות של מערכות אוסמוזה הפוכה לתעשייה וממהרים לרכוש לעצמם מערכת מתאימה. המים שמתקבלים מתאימים לשימוש במערכות אנרגיה, מגדלי קירור, דפוס, אפייה, שטיפות, בריאות, ייצור פלסטיק. במידת הצורך ניתן לייצר גם מים מטוהרים נטולי מלחים ומים מזוקקים באיכות גבוהה. מערכת האוסמוזה ניתנת לכיוון כך שתקבלו את טיב המים והרכב המים הדרוש לכם.  

אנו פוגשים את המים המטוהרים (תוצר של מערכות אוסמוזה הפוכה) בתהליכי ייצור יין, תרכיזים ממותקים, מיצי פירות, סירופ מייפל. שימוש במים מטוהרים חוסך לתעשיינים לא מעט כסף ובו זמנית גם תורם לשמירה על סביבה ירוקה.

איך זה פועל?

תהליך רגיל של אוסמוזה הפוכה מתבצע בהעברת תמיסה דרך ממברנה תוך הפעלת לחץ נגדי, כך שהתמיסה הופכת מתמיסה עשירה בחומרים מומסים לתמיסה בה אין כמעט חומרים מומסים כלל. ניתן להפוך מים מלוחים של ים למים מתוקים או מים מלוכלכים למים נקיים. תהליכי אוסמוזה הפוכה לתעשייה משמשים גם לשינוי ריכוז החומרים המומסים בתמיסות יין ושאר משקאות. את מערכות האוסמוזה מפעילים בטמפרטורת החדר כאשר נדרשת אנרגיה חשמלית גבוהה יחסית. בסופו של התהליך מתקבלים מים מותפלים או מטוהרים באחוזים גבוהים כך שניצולת מים מליחים מגיעה עד 90%. logo בניית אתרים